Laster inn...
Arkivbilde
Foto av: Frank Nordseth
Lagoppstillinger for helgens NM-finaler
Lukk
Ekeberghallen 8. - 9. april

Finale G16 – Lørdag Kl.1100:

  • NM2017 - G16 - Lagoppstilling Sveiva

    Målvakt:
    51 Fredrik Aas (f.2000)
    73 Henrik Broum Kristoffersen (f.2002)

    Backer:
    23 Joakim Nguyen (f.2001) (K)
    30 Benjamin Hansen (f.2001)
    35 Amund Falkhaugen (f.2002)
    48 Simen Nygaard (f.2000)
    54 Lars Arkøy (f.2002)
    79 Marius Figenschou Soleng (f.2000)
    22 Robin Lesniak (f.2000)

    Sentere:
    37 Christoffer Winther Hansen (f.2000)
    52 Herman Bjørndal-Riis (f.2002)
    88 Andreas Johansen (f.2002)

    Løpere:
    3 Kenny Martinsen (f.2001)
    10 Mathias Kristiansen (f.2001)
    14 Theo Pedersen (f.2001)
    17 Oliver Sletten (f.2003)
    71 Casper Femtegjeld Sletten (f.2000)
    74 Marcus Solberg (f.2000)
    99 Jesper Pedersen (f.2001)

    Støtteapparat:
    Victor Ekestubbe (Trener)
    Kent Martinsen (Trener)
    Pål Nygaard (Motivator)
    Marius Pedersen (Motivator)
    Jenny Håmås Johansen (Lagleder)

  • NM2017 - G16 - Lagoppstilling Tunet

    Målvakter:
    33 Fredrik Øhre (f.2000)
    63 Odin Haugan (f.2000)

    Backer:
    3 Simen Jansen (f.2001)
    4 Ludvig Holen (f.2000)
    7 Oliver Ruud (f.2000)
    17 Tobias Solheim (f.2001)
    44 Vebjørn Melbø Renngård (f.2000)
    47 Haavard Hagen (f.2000)

    Sentere:
    11 Jesper Hasselstrøm (f.2002)
    15 Kasper Falsten (f.2001)
    19 Pontus Finstad (f.2000)

    Løpere:
    2 Joachim Trandum Terjesen (K) (f.2001)
    8 Philip Laasonen (f.2001)
    10 David Holmebakken (f.2001)
    21 Dag Heimvik (f.2001)
    48 Herman Aas Aspeli (f.2000)
    70 Marcus Øen Skyttermoen (f.2002)
    71 Frederik Nilsen (f.2000)
    91 Truls Sundal (f.2000)

    Støtteapparat:
    Jørn Laasonen (Trener)
    Glenn Hasselstrøm (Trener)
    Kim Fagerhøi (Trener)
    Karianne Jansen (Lagleder)
    Bård Larsen (Fysioterapeut)
    Julia Johannesson (Fysioterapeut)

Finale J16 – Lørdag Kl.1400:

  • NM2017 - J16 - Lagoppstilling Tunet IBK

    Målvakt:
    33 Christine Mejlbo (f.2000)
    97 Sandra Teigen (f.2003)

    Backer:
    8 Marie Wolf (f.2000)
    13 Caroline Bjercke (f.2002)
    14 Sandra Craig (f.2000)
    17 Caroline Saastad (f.2000)
    23 Miriam Outlou (f.2000)
    32 Hanna Walter (f.2002)
    40 Andrea Gulbrandsen (f.2002)

    Sentere:
    4 Molly Wiker (f.2003)
    7 Line Terjesen (f.2003)
    21 Sofie Kristiansen (f.2000)

    Løpere:
    2 Rikke I. Hansen (f.2000)
    9 Emma Fagerhøi (K) (f.2001)
    12 Sarah Smith Lunde (f.2003)
    16 Siri Nilsen (f.2002)
    29 Laura Uzulniece (f.2001)
    30 Malin Janssen (f.2001)
    46 Frida Hermansen (f.2000)

    Støtteapparat:
    Charlotta Hjorth (Trener)
    Emilie Thorvaldsen (Ass. Trener)
    Knut-Eirik Mejlbo (Lagleder)

  • NM2017 - J16 - Lagoppstilling Sarpsborg IBK

    Målvakt:
    73 Silje Karlsen (f.2000)
    1 Karoline Berg (f.2002)

    Backer:
    5 Frida Bodum Juelsen (f.2002)
    6 Ida Støa (f.2001)
    9 Victoria Haugen (f.2000)
    11 Fanny Nordheim (f.2000)
    14 Talitha Hansen (f.2002)
    27 May Celine Dyhre (f.2000)

    Sentere:
    3 Emilie Sundnes (f.2001)
    8 Sofie Durban Andreassen (f.2000)
    10 Marie Gudmestad Andreassen (f.2003)
    19 Victoria Woltersvik (f.2000)

    Løpere:
    7 Thea Krogstad (f.2002)
    15 Tuva Aube Heines (f.2003)
    17 Juni Evensen (f.2001)
    18 Emely Thorsen (f.2000)
    28 Ingrid Gudmestad Andreassen (f.2000)
    29 Cecilia Hensema Andersen (f.2000)

    Støtteapparat:
    Vidar Andreassen (Trener)
    Lars Thomas Gustavsen (Trener)
    Arild Sundnes (Lagleder)
    Aurora Johansen (Lagleder)
    Nina Durban Andreassen (Sportslig leder damer)

Finale G19 – Lørdag Kl.1700:

  • NM2017 - G19 - Lagoppstilling Greåker IBK/Fredrikstad IBK

    Målvakt:
    30 Benjamin Riise (f.1997)
    33 Gentrit Haziri (f.1997)
    34 Robin Simensen (f.1999)
    97 Nicholay Halvorsen (f.2000)

    Backer:
    5 Andreas Grønli (f.2002)
    8 Henrik Leinum (f.1999)
    13 Sander Hovland (f.1999)
    24 Aleksander Kåven Kraus (f.1999)
    25 Samuel Hellstrøm (f.2000)
    28 Henrik Grønli (f.2000)
    69 Maximillian Spitz (f.1997)
    87 Emil Glenge (f.1997)

    Sentere:
    6 Mathias Wågbø (f.2000)
    11 Sebastian Strand (f.2000)
    18 Mathias Aamodt (f.1998)
    91 Ådne Øvereng (f.1998)

    Løpere:
    7 Martin Lilleby (f.1997)
    9 Martin Ulvåen (f.1997)
    10 Stian Nilsen (f.1998)
    14 Eirik Finess (f.1999)
    26 Daniel Svendsen (f.2000)
    36 Thomas Bøgle (f.1999)
    71 Cato Glenge (f.1997)
    77 Anders Østberg (f.1999)
    90 Adrian Kåven Kraus (f.2000)

    Støtteapparat:
    Tommy Kvisvik (Coach)
    Dag Løkken Finess (Coach)
    Tom Kristian Strand (Lagleder)

  • NM2017 - G19 - Lagoppstilling Tunet IBK

    Målvakt:
    31 Robin Simonsen (f.1999)
    63 Odin Haugan (f.2000)

    Backer:
    3 Simen Jansen (f.2001)
    7 Oliver Ruud (f.2000)
    9 Nikolai Opsahl Johansen (f.1999)
    14 Didrik Gulbrandsen (f.1999)
    17 Tobias Solheim (f.2001)
    72 Eirik Østvedt (f.1999)

    Sentere:
    11 Jesper Hasselstrøm (f.2002)
    66 Simen Lenborg (kaptein) (f.1999)
    91 Truls Sundal (f.2000)

    Løpere:
    2 Joachim Terjesen (f.2001)
    6 Sander Thoresen (f.1999)
    8 Philip Laasonen (f.2001)
    18 Mathias Ihle Bergo (f.1999)
    19 Pontus Finstad (f.2000)
    52 Jørund Bratheim (f.1998)
    71 Frederik Nilsen (f.2000)
    86 Magnus Hermansen Oswold (f.1999)
    87 Bendik Bærø (f.1998)

    Støtteapparat:
    Thomas Solheim (Coach)
    Jørn Laasonen (ass.Coach)
    Aina Simonsen (Lagleder)

Finale Kvinner – Søndag Kl.1400:

  • NM2017 - Kvinner - Lagoppstilling Tunet IBK

    Målvakt:
    73 Live Fosmark (f.1990)
    88 Maiken Ellis (f.1996)

    Backer:
    3 Sandra Nilsen (f.1990)
    5 Andrea Wilhelmsen (f.1998)
    8 Marie Wolf (f.2000)
    14 Sandra Craig (f.2000)
    17 Tina Lundmark (f.1991)
    31 Emilie Thorvaldsen (f.1995)

    Sentere:
    21 Sofie Kristiansen (f.2000)
    26 Emma Lunde (f.1996)
    44 Camilla Larsen (f.1998)
    48 Charlotta Hjorth (K) (f.1991)

    Løpere:
    2 Rikke Ingebrigtsli Hansen (f.2000)
    7 Hildegun Holm (f.1992)
    9 Emma Fagerhøi (f.2001)
    10 Rikke Solheim (f.1998)
    28 Heidi Rød (f.1998)
    46 Frida Hermansen (f.2000)
    94 Klara Löfgren (f.1994)

    Støtteapparat:
    Rune Ali Zouhar (Hovedtrener)
    Christer Rönnmark (Trener)
    Bjørn Syversen (Materialforvalter)
    Jane Dreyer (Fysisk trener)
    Julia Elisabeth Andersson (Fysioterapeut)

  • NM2017 - Kvinner - Lagoppstilling Sagene IF

    Målvakter:
    94 Thea Kristine Ekholt (K) (f.1994)
    99 Katrina-Marie Skjelvik (f.1996)

    Backer:
    3 Ida Karevold (f.1989)
    5 Mia Østerhaug (f.1991)
    9 Gitte Marie Lundh Martinsen (f.1984)
    13 Sara Sjökvist Paulsson (f.1992)
    15 Helene Holst Kristensen (f.1988)
    17 Carina Alice Bredesen (f.1983)
    97 Mina Alfredsen (f.1997)

    Sentere:
    18 Jennie Svensk (f.1992)
    22 Hilma Thofte (f.1990)
    29 Tine Marie Bergkvist (f.1993)

    Løpere:
    7 Martine Jarnæs (f.1989)
    10 Stina Sørensen (f.2000)
    11 Anne Austad (f.1989)
    12 Camilla Weibye (f.1988)
    19 Marie Navestad Gundersen (f.1988)
    20 Josefine Lian (f.1988)
    23 Jeanette Stræte (f.1990)
    39 Malene Nesset (f.1990)

    Støtteapparat:
    Kenneth Lorentzen (Trener)
    Petter Alexandersen (Coach)
    Fredrik Pettersen (Fysioterapeut)
    Josefine Andrén (Lagleder)
    Marte Amundsen (Lagleder)

Finale Menn – Søndag Kl.1700:

  • NM2017 - Menn - Lagoppstilling Slevik IBK

    Målvakt:
    31 Tobias Petersen (f.1998)
    39 Vegard Tvete (f.1988)

    Backer:
    4 William Andersson (f.1997)
    17 Daniel Eriksson (a) (f.1987)
    18 Sivert Holme Iversen (f.1999)
    22 Fredrik Holst (f.1970)
    23 Jonas Gustavsen (f.1986)
    46 Jens Aleksander Jørgensen (f.1990)

    Sentere:
    24 Thomas Stræte (k) (f.1988)
    29 Kristian Skaftnes (f.1979)
    48 Thobias Hjorth (f.1989)
    55 Mattias Rangjord (f.1997)

    Løpere:
    7 Morten Bye (f.1990)
    8 Christoffer Hansen (f.1987)
    10 Ryan Halldén (f.1985)
    19 Johan Åhlberg (f.1989)
    77 Daniel Amundsen (f.1985)
    81 Anders Hansen (f.1988)
    85 Eskil Gagnås (f.1998)
    41 . Glen Evensen

    Støtteapparat:
    Johnny Petersen (Hovedtrener)
    Pål A Unnfoss (Hjelpetrener)
    Ole-Richard Pedersen (Sportslig leder)
    Jan Egil Andersen (Oppmann)
    Bjørn Tandberg (Bussjåfør/Motivator)
    Bjørnar Nilsen (Naprapat)

  • NM2017 - Menn - Lagoppstilling Greåker IBK

    Målvakt:
    22 Anders Bøckmann Olsen (f.1990)
    35 Anders Sahlin (f.1994)
    84 Per Oskar Langsholdt (f.1984)

    Backer:
    12 Stian Larsen (f.1990)
    20 Jørgen Syrrist (f.1986)
    28 Henrik Grønli (f.2000)
    38 Sondre Haglund (f.1994)
    54 Kenneth Skistad (f.1985)
    67 Martin Isnes Kvisvik (f.1995)
    87 Emil Glenge (f.1997)
    92 Jesper Persson Hägg (f.1992)

    Sentere:
    26 Jonas Bøckmann (f.1993)
    80 Jonas Klefbeck (f.1980)
    91 Ådne Øvereng (f.1998)

    Løpere:
    7 Lars Erik Torp (K) (f.1986)
    17 Martin Lilleby (f.1997)
    18 Jens Ohlin (f.1992)
    69 Bjørn Even Stene (f.1993)
    70 Christer Søtorp (f.1982)
    71 Cato Glenge (f.1997)
    90 Mikael Helgesen (f.1993)

    Støtteapparat:
    Thomas Näsholm (Trener)
    Henrik Johansson (Hjelpetrener)
    Lars Simensen (Lagleder)
    Rino Nygaard (Sportslig ansvarlig)
    Kim Talgø (Fysioterapeut)

Forbundet
  • Om forbundet
    • Kontakt oss
    • Protokoller
    • Utmerkelser
    • Forbundsting
    • Mål og Verdier
  • Forsikring – Lisens
  • Arrangement
  • Utvikling
  • Utdanning
    • Arrangement
    • Dommere
    • Klubben
    • Organisasjon og ledelse
    • Trenere
    • Praktisk info
  • Regelverk
    • Norges idrettsforbunds lov og bestemmelser
    • Lov for Norges Bandyforbund
    • Sanksjons- og protestreglement
    • Retningslinjer
    • Idrettenes regelverk
Innebandy
  • Praktisk info
    • Kontakt oss
    • Overganger
    • Årsplan 2017/2018
    • Årsmøter
    • Idrett for alle
      • EL-innebandy
      • Super-innebandy
      • Mangfold
    • Minirunder
    • Hvordan starte en klubb
    • Veibeskrivelse til haller
    • Protokoller og referater
    • Historie
    • Idrettssystemene
  • Kamper
    • Serier
      • Kampfakta Eliteserien menn
      • Kampfakta Eliteserien kvinner
    • NM
    • E-cup
    • Statistikk
    • Turneringer
    • Instrukser og retningslinjer
  • Utvikling
  • Utdanning
    • Arrangement
    • Dommere
    • Klubben
    • Organisasjon og ledelse
    • Trenere
    • Praktisk info
  • Landslag
    • A-landslag menn
    • A-landslag kvinner
    • U19-landslag menn
    • U19-landslag kvinner
    • Antidoping
    • Vikingen
    • Landslagsinfo
    • Statistikk
  • Regelverk
    • Spillereglement Innebandy
    • Spillereglement EL-innebandy
    • Kampreglement innebandy
    • Kampreglement EL-innebandy
    • Lover
    • Retningslinjer og bestemmelser
    • Instrukser
    • Skjemaer
    • Lisens
Bandy
  • Praktisk info
    • Kontakt oss
    • Generalterminplan
    • Overganger
    • Dommere
    • Klubbservice
    • Årsmøter
    • Anlegg
    • Idrettssystemene
  • Kamper
    • World Cup
    • NM-sluttspill
    • Turneringer/cuper
    • Instrukser og retningslinjer
    • Statistikk
  • Utvikling
  • Utdanning
    • Arrangement
    • Dommere
    • Klubben
    • Organisasjon og ledelse
    • Trenere
    • Praktisk info
  • Landslag
  • Regelverk
    • Spillereglement
    • Kampreglement
    • Lover
    • Retningslinjer og bestemmelser
    • Instrukser
    • Skjemaer
    • Lisens
Landhockey
  • Praktisk info
    • Kontakt oss
    • Overganger
    • Årsplan 2016/2017
    • Årsmøter
    • Hvordan starte en klubb
    • Minirunder
    • Info anlegg
    • Protokoller og referater
    • Historie
  • Kamper
    • Serier
    • NM
    • Statistikk
    • Private turneringer
    • E-Cup
  • Utvikling
  • Utdanning
    • Arrangement
    • Dommere
    • Klubben
    • Organisasjon og ledelse
    • Trenere
    • Praktisk info
    • Kurs i regi av FIH og EHF
  • Landslag
    • A-landslag menn
    • U21-landslag menn
  • Regelverk
    • Spillereglement Utendørs
    • Spillereglement Innendørs
    • Kampreglement
    • Lover
    • Retningslinjer og bestemmelser
    • Instrukser
    • Skjemaer
    • Lisens
Regioner
    Oslo og Akershus Bandyregion
    • Praktisk info
      • Kontaktinfo
      • Finn din klubb
      • Hvordan starte en klubb
      • Idrettshaller
      • Utvikling og rekruttering
      • Avgifter og honorarer
      • Forsikring og lisens
      • Årsmøter, protokoller og referater
      • Planer
      • Idrettssystemer
      • Skjema
      • Om regionen
    • Kamper
      • Serier
      • Minirunder
      • Aktivitetsrunder
      • Turneringer
      • Statistikk
    • Minirunder
      • Hva er Minirunde
      • Terminliste
      • Påmelding
      • For arrangører
      • Instrukser og bestemmelser
    • Utvikling
    • Utdanning
    • Dommer
    • Idrett for alle
    • Regelverk
    Sørøst Bandyregion
    • Praktisk info
      • Kontaktinfo region
      • Dommer
      • Finn din klubb
      • Hvordan starte en klubb
      • Idrettshaller
      • Utvikling og rekruttering
      • Avgifter og honorarer
      • Forsikring – Lisens
      • Årsmøter, protokoller og referater
      • Planer
      • Idrettssystemene
      • Skjema
      • Om regionen
    • Kamper
      • Serier
      • Aktivitetsrunder
      • Venneturneringer
      • Turneringer
      • Statistikk
    • Minirunder
      • Hva er minirunder
      • Terminliste
      • Påmelding
      • For arrangører
      • Instrukser og bestemmelser
    • Utvikling
      • Rekruttering
      • Utvikling
      • Nybegynnerkurs
      • Skolebesøk
      • Camper/Samlinger
    • Utdanning
      • Arrangement
      • Dommere
      • Klubben
      • Organisasjon og ledelse
      • Trenere
      • Praktisk info
    • Idrett for alle
      • El innebandy
      • SUPER- innebandy
      • Mangfold
    • Regelverk
      • Spillereglement innebandy
      • Spillereglement EL-innebandy
      • Kampreglement innebandy
      • Kampreglement EL-innebandy
    Innlandet Bandyregion
    Buskerud Bandykrets
    Sørvest Bandyregion
    Hordaland Bandykrets
    Sogn og Fjordane Bandykrins
    Midt-Norge Bandyregion
    Nord-Norge Bandyregion
Innholdstype test
    Innholdstyper
    • Side innholdstyper
      • Enkel tekstområde
      • Artikkel liste område
      • En rad med liste områder
      • Delartikkel innhold
      • Video
      • Bildebokser med faste lenker
      • Stikkordsky
      • Person/Gruppe liste
      • Bildegalleri
      • Generell tabell
      • Generell liste
      • NIF Webdeler
    • Artikkel innholdstyper
      • Artikler med "Del-artikkel gruppe"