Laster inn...
Foto av: Frank Nordseth
NM-finale Gutter 19
Lukk
Greåker/Fredrikstad vant Gutter 19 finalen.
  • NM2017 - G19 - Finale kampfakta

    Greåker/Fredrikstad – Tunet 9-4 (3-1,1-2,5-1)

    Mål:
    1-0 00:22 7. Martin Lilleby (71. Cato Glenge)
    2-0 00:47 36. Thomas Bøgle (6. Mathias Wågbø)
    2-1 07:03 71. Frederik Nilsen (72. Eirik Østvedt)
    3-1 09:47 71. Cato Glenge (-)
    3-2 28:53 86. Bendik Bærø 91. Truls Sunddal
    3-3 31:05 87. Magnus Hermansen Oswold (19. Pontus Finstad)
    4-3 37:44 71. Cato Glenge (25. Samuel Hellstrøm)
    5-3 41:02 7. Mart Lilleby (71. Cato Glenge)
    6-3 41:50 36. Thomas Bøgle (-)
    7-3 45:35 71. Cato Glenge (-)
    8-3 53:55 71. Cato Glenge (91. Ådne Øvereng)
    9-3 58:30 71. Cato Glenge (91. Ådne Øvereng)
    9-4 59:10 19. Pontus Finstad (87. Magnus Hermansen Oswold)

    Utvisninger
    04:51 2 min Slag Tunet 6.Sander Thoresen
    11:08 2 min Hardt spill Tunet 7. Oliver Ruud
    32:29 2 min Dytt Tunet 87. Magnus Hermansen Oswold
    38:30 2 min Dytt Gre/Fre 71. Cato Glenge
    41:50 2 min Usporslig opptreden Tunet 31. Robin Simonsen
    49:29 2 min Hands Tunet 72. Eirik Østvedt
    56:25 2 min Dytt Tunet 87. Magnus Hermansen Oswold

    Skudd: 23-23 (6-8,6-11,11-3)

    Dommere: Tomas Trogstad og Daniel Lindgren

    Tilskuere: 378

  • NM2017 - G19 - Finale bilder
  • NM2017 - G19 - Lagoppstilling Greåker IBK/Fredrikstad IBK

    Målvakt:
    30 Benjamin Riise (f.1997)
    33 Gentrit Haziri (f.1997)
    34 Robin Simensen (f.1999)
    97 Nicholay Halvorsen (f.2000)

    Backer:
    5 Andreas Grønli (f.2002)
    8 Henrik Leinum (f.1999)
    13 Sander Hovland (f.1999)
    24 Aleksander Kåven Kraus (f.1999)
    25 Samuel Hellstrøm (f.2000)
    28 Henrik Grønli (f.2000)
    69 Maximillian Spitz (f.1997)
    87 Emil Glenge (f.1997)

    Sentere:
    6 Mathias Wågbø (f.2000)
    11 Sebastian Strand (f.2000)
    18 Mathias Aamodt (f.1998)
    91 Ådne Øvereng (f.1998)

    Løpere:
    7 Martin Lilleby (f.1997)
    9 Martin Ulvåen (f.1997)
    10 Stian Nilsen (f.1998)
    14 Eirik Finess (f.1999)
    26 Daniel Svendsen (f.2000)
    36 Thomas Bøgle (f.1999)
    71 Cato Glenge (f.1997)
    77 Anders Østberg (f.1999)
    90 Adrian Kåven Kraus (f.2000)

    Støtteapparat:
    Tommy Kvisvik (Coach)
    Dag Løkken Finess (Coach)
    Tom Kristian Strand (Lagleder)

  • NM2017 - G19 - Lagoppstilling Tunet IBK

    Målvakt:
    31 Robin Simonsen (f.1999)
    63 Odin Haugan (f.2000)

    Backer:
    3 Simen Jansen (f.2001)
    7 Oliver Ruud (f.2000)
    9 Nikolai Opsahl Johansen (f.1999)
    14 Didrik Gulbrandsen (f.1999)
    17 Tobias Solheim (f.2001)
    72 Eirik Østvedt (f.1999)

    Sentere:
    11 Jesper Hasselstrøm (f.2002)
    66 Simen Lenborg (kaptein) (f.1999)
    91 Truls Sundal (f.2000)

    Løpere:
    2 Joachim Terjesen (f.2001)
    6 Sander Thoresen (f.1999)
    8 Philip Laasonen (f.2001)
    18 Mathias Ihle Bergo (f.1999)
    19 Pontus Finstad (f.2000)
    52 Jørund Bratheim (f.1998)
    71 Frederik Nilsen (f.2000)
    86 Magnus Hermansen Oswold (f.1999)
    87 Bendik Bærø (f.1998)

    Støtteapparat:
    Thomas Solheim (Coach)
    Jørn Laasonen (ass.Coach)
    Aina Simonsen (Lagleder)

Forbundet
  • Om forbundet
    • Kontakt oss
    • Protokoller
    • Utmerkelser
    • Forbundsting
    • Mål og Verdier
  • Forsikring – Lisens
  • Arrangement
  • Utvikling
  • Utdanning
    • Arrangement
    • Dommere
    • Klubben
    • Organisasjon og ledelse
    • Trenere
    • Praktisk info
  • Regelverk
    • Norges idrettsforbunds lov og bestemmelser
    • Lov for Norges Bandyforbund
    • Sanksjons- og protestreglement
    • Retningslinjer
    • Idrettenes regelverk
Innebandy
  • Praktisk info
    • Kontakt oss
    • Overganger
    • Årsplan 2016/2017
    • Årsmøter
    • Idrett for alle
      • EL-innebandy
      • Utviklingshemmede
      • Mangfold
    • Minirunder
    • Hvordan starte en klubb
    • Veibeskrivelse til haller
    • Protokoller og referater
    • Historie
    • Idrettssystemene
  • Kamper
    • Serier
      • Kampfakta Eliteserien menn
      • Kampfakta Eliteserien kvinner
    • NM
    • E-cup
    • Statistikk
    • Turneringer
    • Instrukser og retningslinjer
  • Utvikling
  • Utdanning
    • Arrangement
    • Dommere
    • Klubben
    • Organisasjon og ledelse
    • Trenere
    • Praktisk info
  • Landslag
    • A-landslag menn
    • A-landslag kvinner
    • U19-landslag menn
    • U19-landslag kvinner
    • Antidoping
    • Vikingen
    • Landslagsinfo
    • Statistikk
  • Regelverk
    • Spillereglement Innebandy
    • Spillereglement EL-innebandy
    • Kampreglement innebandy
    • Kampreglement EL-innebandy
    • Lover
    • Retningslinjer og bestemmelser
    • Instrukser
    • Skjemaer
    • Lisens
Bandy
  • Praktisk info
    • Kontakt oss
    • Generalterminplan
    • Overganger
    • Dommere
    • Klubbservice
    • Årsmøter
    • Anlegg
    • Idrettssystemene
  • Kamper
    • World Cup
    • NM-sluttspill
    • Turneringer/cuper
    • Instrukser og retningslinjer
    • Statistikk
  • Utvikling
  • Utdanning
    • Arrangement
    • Dommere
    • Klubben
    • Organisasjon og ledelse
    • Trenere
    • Praktisk info
  • Landslag
  • Regelverk
    • Spillereglement
    • Kampreglement
    • Lover
    • Retningslinjer og bestemmelser
    • Instrukser
    • Skjemaer
    • Lisens
Landhockey
  • Praktisk info
    • Kontakt oss
    • Overganger
    • Årsplan 2016/2017
    • Årsmøter
    • Hvordan starte en klubb
    • Minirunder
    • Info anlegg
    • Protokoller og referater
    • Historie
  • Kamper
    • Serier
    • NM
    • Statistikk
    • Private turneringer
    • E-Cup
  • Utvikling
  • Utdanning
    • Arrangement
    • Dommere
    • Klubben
    • Organisasjon og ledelse
    • Trenere
    • Praktisk info
    • Kurs i regi av FIH og EHF
  • Landslag
    • A-landslag menn
    • U21-landslag menn
  • Regelverk
    • Spillereglement Utendørs
    • Spillereglement Innendørs
    • Kampreglement
    • Lover
    • Retningslinjer og bestemmelser
    • Instrukser
    • Skjemaer
    • Lisens
Regioner
    Oslo og Akershus Bandyregion
    Sørøst Bandyregion
    Innlandet Bandyregion
    Buskerud Bandykrets
    Sørvest Bandyregion
    Hordaland Bandykrets
    Sogn og Fjordane Bandykrins
    Midt-Norge Bandyregion
    Nord-Norge Bandyregion
Innholdstype test
    Innholdstyper
    • Side innholdstyper
      • Enkel tekstområde
      • Artikkel liste område
      • En rad med liste områder
      • Delartikkel innhold
      • Video
      • Bildebokser med faste lenker
      • Stikkordsky
      • Person/Gruppe liste
      • Bildegalleri
      • Generell tabell
      • Generell liste
      • NIF Webdeler
    • Artikkel innholdstyper
      • Artikler med "Del-artikkel gruppe"