Laster inn...
Foto av: NBF
Lagoppstillinger for NM-finalene
Lukk
Under følger lagoppstillinger for de 14 finalelagene i helgens NM-finaler i Ekeberghallen. De endelige kamptroppene vil komme i LIVE ca.45 minutter før kampstart i de enkelte finalene.
  • NM2018 - G15 - Lagoppstilling Greåker IBK

    Målvakt:
    1 Fredrik André Stordahl (f.2002)

    Utespillere:
    5 Erik Mathias Nygård (f.2002)
    7 Pontus Erik Anderzon (f.2002)
    8 Patrick Bye (f.2002)
    10 Bendik Strømme Røijem (f.2002)
    11 Fredrik Thulin (f.2002)
    13 Mathias Grandahl (f.2002)
    15 Andreas Loar Jensen (f.2003)
    16 Sander Fauskanger (f.2002)
    17 Stian Søndreli (f.2002)
    18 Andreas Grønli (f.2002)
    23 Niklas Sebastian Norheim (f.2002)
    24 Theodor Kristian Larsen (f.2002)
    25 Wilmer Erik Anderzon (f.2004)
    26 Marcus Jørgensen Larsen (f.2003)
    27 Fredrik Anthonsen (f.2002)
    28 Mathias Møller Pettersen (f.2003)
    30 Viktor Gustavsen (K) (f.2002)
    33 Liam Ranum Edvardsen (f.2003)
    66 Aksel Søderlund Berg (f.2002)
    70 Erik Aasen Moræus (f.2002)
    88 Christian Svedberg Stordahl (f.2002)
    89 Luka Elias Johansen (f.2004)
    92 Noah Leander Johansen (f.2002)
    97 Ludvig Løken Bauer (f.2003)

    Trenere og lagledere:
    Andreas Anderzon
    Willy Fauskanger
    Thomas Norheim
    Kenneth Johansen

  • NM2018 - G15 - Lagoppstilling Asker IBK

    Målvakter:
    1 Philip Coquelin (f.2002)
    3 Arvid Falck-Ytter (f.2003)

    Utespillere:
    2 Adrian Gunnar Lauterer (f.2002)
    22 Robert Andreas Kyllo (K) (f.2002)
    24 Even Sandbakk (f.2002)
    26 Jonathan Carlquist (f.2003)
    28 Vetle Korslund (f.2002)
    35 Ole Andreas Årøen (f.2002)
    39 Robin Gabrielsson (f.2003)
    40 Emil Lenassønn Tjelle (f.2002)
    42 Jonas Holm Slettmyr (f.2002)
    43 Gard Vilsvik (f.2002)
    44 Magnus Gulliksen (f.2004)
    47 Nicklas Rustand (f.2002)
    48 Mattis Daasvand Solli (f.2002)
    69 Peter Meyer Vevatne (f.2002)
    73 Andreas Torres Heyerdahl (f.2002)
    75 Henrik Melvoll Nøstvik (f.2002)
    76 Emil Hvesser (f.2002)

    Støtteapparat:
    Jerker Carlquist (Trener)
    Nicklas Gabrielsson (Trener)
    Jørgen Tjelle (Trener)
    Christopher Jaksland (Trener)
    Erik Kyllo (Lagleder)

  • NM2018 - Kvinner - Lagoppstilling Sveiva IB

    Målvakter:
    32 Malin Renate Dahler (f.1988)
    60 Eline Andreassen Rød (f.1994)

    Backer:
    3 Alva Sjölund (f.1997)
    4 Siri Havre (f.1987)
    5 Kristine Torp (f.1984)
    11 Hanne Hedlund Eriksen (f.1990)
    12 Maren Bråthen Kristoffersen (f.1999)
    17 Filippa Jansson (f.1997)
    37 Ingrid Ghosh (f.1993)
    91 Anna Ström (f.1991)
    96 Michelle Ekmo (f.2000)

    Sentere:
    6 Jenny Vestin (f.1983)
    10 Oda Kristine Langaker (f.1987)
    24 Anette Marie Berg (K) (f.1983)

    Løpere:
    7 Alexandra Sæle Sæbø (f.1990)
    8 Kristine Næss Haug (f.1987)
    9 Julie Gidske (f.1996)
    16 Frida Tjärnström (f.1997)
    18 Henriette Knudsen (f.1989)
    20 Anna Andora Tviberg (f.1998)
    21 Linda Adolphson (f.1989)
    80 Bertine Aas Hansen (f.2001)

    Støtteapparat:
    Alex J. Jureksoon (Coach)
    Hege Aas (Lagleder)
    Anna Ström (Medisinsk ansvarlig)

  • NM2018 - Kvinner - Lagoppstilling Tunet IBK

    Målvakter:
    33 Christine Mejlbo (f.2000)
    88 Maiken Ellis (f.1996)

    Backer:
    5 Andrea Wilhelmsen (f.1998)
    8 Marie Wolf (f.2000)
    12 Julianne Tempelen Bakka (f.1992)
    14 Sandra Craig (f.2000)
    31 Emilie Thorvaldsen (f.1995)
    32 Hanna Aasheim Walter (f.2002)

    Sentere:
    7 Camilla Heie Larsen (f.1998)
    21 Sofie Kristiansen (f.2000)
    48 Charlotta Hjorth (K) (f.1991)

    Løpere:
    2 Rikke Ingebrigtsli Hansen (f.2000)
    3 Sandra Nilsen (f.1990)
    9 Emma Ellefsen Fagerhøi (f.2001)
    16 Kjersti Ellingsen Støa (f.1998)
    17 Ingrid Thesen (f.1999)
    18 Frida Norstrøm (f.1998)
    28 Heidi Rød (f.1998)
    46 Frida Hermansen (f.2000)
    94 Klara Løfgren (f.1994)

    Støtteapparat:
    Rune Ali Zouhar (Coach)
    Christer Rønnmark (Coach)
    Knut-Eirik Mejlbo (Lagleder)
    Bjørn Syversen (Materialforvalter)
    Julia Andersson (Fysioterapeut)
    Jane I. Dreyer (Fysisk trener)

  • NM2018 - Menn - Lagoppstilling Greåker IBK

    Målvakter:
    22 Anders Bøckmann Olsen (f.1990)
    34 Robin Renè Simensen (f.1999)
    35 Anders Sahlin (f.1994)

    Backer:
    18 Andreas Grønli (f.2002)
    20 Jørgen Syrrist (f.1986)
    21 Stian Larsen (f.1990)
    28 Henrik Grønli (f.2000)
    54 Kenneth Skistad (f.1985)
    67 Martin Isnes Kvisvik (f.1995)
    87 Emil Glenge (f.1997)
    90 Mikael Helgesen (f.1993)

    Sentere:
    17 Martin Lilleby (f.1997)
    26 Jonas Bøckmann (f.1993)
    42 Arvid Wibring Lindqvist (f.1994)

    Løpere:
    7 Lars Erik Torp (K) (f.1986)
    11 Nils Jadelind (f.1995)
    12 Martin Rogne (f.1997)
    16 Sander Fauskanger (f.2002)
    46 Niklas Nordh (f.1989)
    70 Christer Søtorp (f.1982)
    71 Cato Glenge (f.1997)
    80 Jonas Klefbeck (f.1980)

    Støtteapparat:
    Tomas Näsholm (Coach)
    Frank Kristoffersen (Trener)
    Kim Ø. Hansen (Trener)
    Lars Simensen (Lagleder)
    Kim Talgø (Fysioterapeut)
    Rino Nygård (Sportslig)

  • NM2018 - Menn - Lagoppstilling Sveiva IB

    Målvakter:
    1 Kristoffer Östergren (f.1986)
    50 Martin Krüger Bernås (f.1998)
    95 Einar Helgerud (f.1979)

    Backer:
    5 Christoffer Øistad (f.1992)
    13 Victor Ekestubbe (f.1985)
    15 Fredrik Rognlien (f.1990)
    19 Marcus Gustafsson (f.1986)
    21 Patrick Martinsen (f.1993)
    29 Than Tran Minh (f.1990)
    52 Billy Persson (f.1995)
    69 Joakim Ngyuen (f.2001)

    Sentere:
    17 Andreas Sletten (f.1977)
    20 Brage Harby (f.1998)
    23 Felix Elfstrand (f.1992)

    Løpere:
    4 Sindre Bjerknes (K) (f.1994)
    10 Eivind Bjørnseth (f.1982)
    11 Frikk Bruland (f.1994)
    16 Per Christian Brath (f.1983)
    22 Kjetil Hammerstad (f.1994)
    66 Kasper Fjellhammer (f.1997)
    68 Andreas Næss Valbye (f.1994)
    71 Casper Femtegjeld Sletten (f.2000)
    88 Kristoffer Bakke (f.1994)
    89 Sindre Palving Christiansen (f.1994)

    Støtteapparat:
    Anton Brenner (Coach)
    Kent Martinsen (Ass. Coach)
    Jenny H. Johansen (Sportslig leder)

  • NM2018 - G17 - Lagoppstilling Tunet IBK

    Målvakter:
    1 Dag Aleksander Sommer (f.2000)
    97 Odin Haugan (f.2000)

    Utespillere:
    2 Joachim Trandum Terjesen (K) (f.2001)
    3 Simen Jansen (f.2001)
    4 Ludvig Holen (f.2000)
    5 Jonas Heimdal (f.2003)
    7 Oliver Ruud (f.2000)
    9 Philip Laasonen (f.2001)
    10 Johannes Bøhn (f.2003)
    11 Jesper Hasselstrøm (f.2002)
    12 Marcus Øen Skyttermoen (f.2002)
    17 Tobias Solheim (f.2001)
    19 Pontus Finstad (f.2000)
    21 Dag Heimvik (f.2001)
    36 Niclas Larsen (f.2003)
    44 Vebjørn Melbø Renngård (f.2000)
    47 Haavard Hagen (f.2000)
    48 Herman Aas Aspeli (f.2000)
    77 Frederik Nilsen (f.2000)
    90 Truls Sundal (f.2000)

    Støtteapparat:
    Kim Fagerhøi (Trener)
    Glenn Hasselstrøm (Trener)
    Jørn Laasonen (Trener)
    Karianne Jansen (Lagleder)

  • NM2018 - G17 - Lagoppstilling Fredrikstad IBK

    Målvakter:
    30 Ayman Bellamine (f.2000)
    87 Casper Jensen (f.2001)
    97 Nicholay Halvorsen (f.2000)

    Utespillere:
    3 Vegard Eide Handelsby (f.2001)
    4 Anders Borge Karlsen (f.2001)
    7 Daniel Nyseth Svendsen (f.2000)
    8 Birger Konrad Fredriksen (f.2001)
    10 Ola Finess Liseth (f.2001)
    11 Bjørn-Aleksander Siggerud (f.2001)
    12 Samuel Hellstrøm (K) (f.2000)
    14 Martin Eriksen (f.2002)
    15 Emil Sohlman Lund (f.2000)
    17 Mathias Wågbø (f.2000)
    18 Niklas Andersen (f.2000)
    22 Robin Sakshaug (f.2000)
    25 Elias Lindgren (f.2001)
    26 Steffen Hæren (f.2000)
    28 Kristian Refshal Hansen (f.2000)
    31 Daniel Sakshaug (f.2000)
    69 Anders Mathisen Pedersen (f.2001)
    71 Daniel Glemminge (f.2000)
    76 Andreas Barth Rugland (f.2001)
    90 Einar Delås (f.2001)

    Støtteapparat:
    Michael Hemstad (Trener)
    Dag Finess (Trener)
    Fredrik Hellstrøm (Lagleder)
    Bård Vidar Hansen (Lagleder)
    Olav Eriksen (Lagleder)

  • NM2018 - J15 - Lagoppstilling Tunet IBK

    Målvakter:
    88 Berivan Yagci (f.2003)
    97 Sandra Teigen (f.2003)

    Utespillere:
    2 Line Trandum Terjesen (K) (f.2003)
    4 Molly Wiker (f.2003)
    5 Hanna Ramberg Strømberg (f.2002)
    6 Caroline Bjercke (f.2002)
    8 Frøya Skyrud (f.2002)
    10 Victoria Simonsen (f.2003)
    12 Sarah Smith Lunde (f.2003)
    13 Emilie Broch Eliassen (f.2003)
    16 Siri Nilsen (f.2002)
    18 Helene Skeie Kristiansen (f.2003)
    19 Vilje Finstad (f.2003)
    20 Julie Solskjær (f.2002)
    22 Amelia Khriss (f.2003)
    24 Kaja Øhre (f.2002)
    32 Hanna Walter (f.2002)
    33 Frida Lindstrøm (f.2004)
    40 Andrea Gulbrandsen (f.2002)
    46 Hedda Lyslid Larsen (f.2003)

    Støtteapparat:
    Morten Finstad (Trener)
    Per Erling Terjesen (Trener)
    Camilla Bjercke (Lagleder)

  • NM2018 - J15 - Lagoppstilling Sarpsborg IBK

    Målvakt:
    1 Karoline Berg (f.2002)

    Utespillere:
    5 Amalie Rønbeck Claussen (f.2003)
    6 Maren Eriksen (f.2004)
    7 Thea Eline Krogstad (f.2002)
    8 Cecilie Skattum (f.2004)
    9 Ida Marie Råkil Eriksen (f.2003)
    11 Ronja Eriksen (f.2004)
    12 Ida Cathrine Aarum (f.2003)
    14 Adeline V. V. Syversen (f.2002)
    15 Tuva Marie Aube Heines (K) (f.2003)
    16 Dahabo Mohammed Nur Elmi (f.2003)
    18 Talitha Hansen (f.2002)
    33 Mia Elisabeth Berg Wilskog (f.2004)

    Støtteapparat:
    Karen Aube Heines (Trener)
    Marit Aarum (Lagleder)
    Per Christian Heines (Lagleder)

  • NM2018 - G19 - Lagoppstilling Sarpsborg IBK

    Målvakter:
    1 Christoffer Mellegård Andersen (f.1999)
    25 Jan Phillip Skrøland (f.2000)

    Utespillere:
    4 Ola-Thomas Haglund (f.2000)
    7 Sander Raab Owren (K) (f.1999)
    11 Ivar Holmlund (f.2000)
    22 Sivert Østerås (f.2000)
    23 Truls Hauge (f.1998)
    24 Jørgen Nordahl (f.1999)
    25 Jan Phillip Skrøland (f.2000)
    36 Henrik Leinum (f.1999)
    37 Magnus Jarberg (f.1999)
    39 Tobias Bolstad Brevik (f.1999)
    61 Fredrik Gjødalstuen (f.1999)
    66 Patrick Olsen (f.1999)
    71 Sjur Ulrik Strand (f.2000)
    72 Tobias Holm-Gabler (f.2000)
    87 Mario Thornquist Berntsen (f.1999)
    91 Ådne Øvereng (f.1998)
    97 Håkon Henriksen (f.1999)

    Støtteapparat:
    Ole Jørgen Nordahl (Trener)
    Patrick Hjemgård (Hjelpetrener)
    Vidar Jarberg (Lagleder)
    Stine Liebermann Åsheim (Fysioterapeut)

  • NM2018 - G19 - Lagoppstilling Fredrikstad IBK

    Målvakter:
    31 Tobias Petersen (f.1998)
    89 Casper Jensen (f.2001)
    97 Nicholay Halvorsen (f.2000)

    Utespillere:
    3 Vegard Eide Handelsby (f.2001)
    7 Daniel Nyseth Svendsen (f.2000)
    10 Ola Finess Liseth (f.2001)
    12 Samuel Hellstrøm (K) (f.2000)
    13 Isak Billet (f.1999)
    14 Markus Marthinsen (f.1998)
    16 Martin Brevik (f.1998)
    17 Mathias Wågbø (f.2000)
    22 Robin Sakshaug (f.2000)
    24 Daniel Sakshaug (f.2000)
    26 Steffen Hæren (f.2000)
    28 Kristian Refshal Hansen (f.2000)
    35 Ole Martin Norum (f.1998)
    45 Marius Hodt (f.1999)
    60 Sander Mosby (f.1998)
    62 Eirik Finess Liseth (f.1999)
    69 Anders Mathisen Pedersen (f.2001)
    87 Stian Nilsen (f.1998)

    Støtteapparat:
    Dag Løkken Finess (Trener)
    Jonny Petersen (Trener)
    Fredrik Hellstrøm (Lagleder)
    Bård Vidar Hansen (Lagleder)
    Lars Hilsen (Lagleder)

  • NM2018 - J17 - Lagoppstilling Tunet IBK

    Målvakter:
    33 Christine Mejlbo (f.2000)
    97 Sandra Teigen (f.2003)

    Utespillere:
    2 Line Trandum Terjesen (K) (f.2003)
    4 Molly Wiker (f.2003)
    5 Hanna Ramberg Strømberg (f.2002)
    6 Caroline Bjercke (f.2002)
    8 Frøya Skyrud (f.2002)
    9 Emma Fagerhøi (f.2001)
    12 Sarah Smith Lunde (f.2003)
    14 Sandra Craig (f.2000)
    16 Siri Nilsen (f.2002)
    19 Vilje Finstad (f.2003)
    20 Julie Solskjær (f.2002)
    21 Sofie Kristiansen (f.2000)
    22 Amelia Khriss (f.2003)
    24 Kaja Øhre (f.2002)
    25 Rikke Ingebrigtsli Hansen (f.2000)
    30 Malin Ridder-Nilsen Janssen (f.2001)
    32 Hanna Walter (f.2002)
    34 Marie Wolf (f.2000)
    40 Andrea Gulbrandsen (f.2002)
    46 Frida Hermansen (f.2000)

    Støtteapparat:
    Morten Finstad (Trener)
    Per Erling Terjesen (Trener)
    Camilla Bjercke (Lagleder)

  • NM2018 - J17 - Lagoppstilling Sagene IF

    Målvakt:
    1 Natasha Jensen (f.2003)

    Utespillere:
    4 Mathilde Unhammer (f.2003)
    10 Stina Sørensen (f.2000)
    16 Leonora Frey Arnegaard (f.2003)
    17 Christina Klokkerhaug Hoftun (f.2001)
    18 Fatou Jagne (f.2001)
    21 Sunniva Hauglin (f.2000)
    24 Hedda Unhammer (K) (f.2001)
    25 Nora Gulaid Pedersen (f.2002)
    41 Elma Helmola Fretheim (f.2002)
    44 Sigrun Bakke Røde (f.2002)
    72 Hanna Røer Johnsrud (f.2001)

    Støtteapparat:
    Stig Unhammer (Trener)
    Bodil Arnegaard (Lagleder)

Forbundet
  • Om forbundet
    • Kontakt oss
    • Protokoller
    • Utmerkelser
    • Forbundsting
    • Mål og Verdier
  • Lisens - Forsikring
  • Arrangement
  • Utvikling
    • Aktivitet
      • Rekruttere
      • Beholde
      • Kontakt oss
    • Trener/leder
      • Bli trener/leder
      • Inspirasjon som trener/leder
      • Klubben ønsker ny trener/leder
    • Klubb
      • Kontakt/besøk
      • Prosess
      • Utdanning/kurs og verktøykassen
  • Utdanning
  • Regelverk
    • Norges idrettsforbunds lov og bestemmelser
    • Lov for Norges Bandyforbund
    • Sanksjons- og protestreglement
    • Retningslinjer
    • Idrettenes regelverk
Innebandy
  • Praktisk info
    • Kontakt oss
    • Årsplan 2018/2019
    • Overganger
    • Årsmøter
    • Idrett for alle
      • EL-innebandy
      • Super-innebandy
      • Mangfold
    • Minirunder
    • Camper
    • Hvordan starte en klubb
    • Veibeskrivelse til haller
    • Protokoller og referater
    • Historie
    • Idrettssystemene
  • Kamper
    • Serier
      • InnebandyLIVE
      • Kampfakta Eliteserien menn
      • Kampfakta Eliteserien kvinner
    • NM
      • NM InnebandyLIVE
      • NM menn
      • NM kvinner
      • NM aldersbestemt
    • E-cup
    • Statistikk
      • NM
      • Elitekval menn
    • Turneringer
    • Instrukser og retningslinjer
  • Utvikling
    • Aktivitet
    • Trener/leder
    • Klubb
  • Utdanning
  • Landslag
    • A-landslag menn
    • A-landslag kvinner
    • U19-landslag menn
    • U19-landslag kvinner
    • Antidoping
    • Vikingen
    • Landslagsinfo
    • Statistikk
  • Regelverk
    • Spillereglement Innebandy
    • Spillereglement EL-innebandy
    • Kampreglement innebandy
    • Kampreglement EL-innebandy
    • Lover
    • Retningslinjer og bestemmelser
    • Instrukser
    • Skjemaer
    • Lisens
Bandy
  • Praktisk info
    • Kontakt oss
    • Generalterminplan
    • Overganger
    • Dommere
    • Klubbservice
    • Årsmøter
    • Anlegg
    • Idrettssystemene
  • Kamper
    • World Cup
    • NM-sluttspill
    • Turneringer/cuper
    • Instrukser og retningslinjer
    • Statistikk
  • Utvikling
    • Aktivitet
    • Trener/leder
    • Klubb
  • Utdanning
  • Landslag
  • Regelverk
    • Spillereglement
    • Kampreglement
    • Lover
    • Retningslinjer og bestemmelser
    • Instrukser
    • Skjemaer
    • Lisens
Landhockey
  • Praktisk info
    • Kontakt oss
    • Overganger
    • Årsplan 2016/2017
    • Årsmøter
    • Hvordan starte en klubb
    • Minirunder
    • Info anlegg
    • Protokoller og referater
    • Historie
  • Kamper
    • Serier
    • NM
    • Statistikk
    • Private turneringer
    • E-Cup
  • Utvikling
    • Aktivitet
    • Trener/leder
    • Klubb
  • Utdanning
    • Kurs i regi av FIH og EHF
  • Landslag
    • A-landslag menn
    • U21-landslag menn
  • Regelverk
    • Spillereglement Utendørs
    • Spillereglement Innendørs
    • Kampreglement
    • Lover
    • Retningslinjer og bestemmelser
    • Instrukser
    • Skjemaer
    • Lisens
Regioner
    Oslo og Akershus Bandyregion
    • Praktisk info
      • Kontakt oss
      • Finn din klubb
      • Hvordan starte en klubb
      • Idrettshaller
      • Utvikling og rekruttering
      • Avgifter og honorarer
      • Forsikring og lisens
      • Årsmøter, protokoller og referater
      • Planer
      • Idrettssystemer
      • Skjema
      • Om regionen
    • Kamper
      • Serier
      • Turneringer
      • Statistikk
      • Kamplengder
    • Minirunder
      • Hva er Minirunde
      • Terminliste
      • Påmelding
      • Håndbok for arrangører
      • Neste Minirunde
    • Utdanning
      • Dommer
      • Trener
    • Dommer
      • Dommerhonorar
      • Dommernummer
      • Informasjon til dommere
    • Regelverk
      • Spillereglement Innebandy
      • Spillereglement EL-Innebandy
      • Kampreglement Innebandy
      • Kampreglement EL-Innebandy
      • Lover
      • Retningslinjer og bestemmelser
      • Instrukser
      • Lokale bestemmelser
    Sørøst Bandyregion
    • Praktisk info
      • Kontaktinfo region
      • Dommer
      • Finn din klubb
      • Hvordan starte en klubb
      • Idrettshaller
      • Utvikling og rekruttering
      • Avgifter og honorarer
      • Forsikring – Lisens
      • Årsmøter, protokoller og referater
      • Planer
      • Idrettssystemene
      • Skjema
      • Om regionen
    • Kamper
      • Serier
      • Vestfold/Telemark serierunder
      • Kamptider
      • Aktivitetsrunder
      • Omberamming
      • Dispensasjoner
      • Turneringer
      • Statistikk
    • Minirunder
      • Hva er minirunder
      • Terminliste
      • Påmelding
      • Oppsett 14 april
      • Instrukser og bestemmelser
    • Aktivitetstilbud
      • Venneturneringer
      • Idrett for alle
        • El innebandy
        • SUPER- innebandy
        • Mangfold
      • Camper/Samlinger
    • Utvikling
      • Rekruttering
      • Utvikling
      • Nybegynnerkurs
      • Skolebesøk
      • Camper/Samlinger
    • Utdanning
      • Arrangement
      • Dommere
      • Klubben
      • Organisasjon og ledelse
      • Trenere
      • Praktisk info
    • Regelverk
      • Spillereglement innebandy
      • Spillereglement EL-innebandy
      • Kampreglement innebandy
      • Kampreglement EL-innebandy
    Innlandet Bandyregion
    • Praktisk info
      • Kontakt oss
      • Finn din klubb
      • Regelverk
        • Vedtekter Innlandet Bandyregion
        • Spillereglement Innebandy
        • Kampreglement innebandy
      • Møtefiler
      • Avgifter og honorarer
      • Dommer
      • Dispensasjoner
      • Idrettssystemene
    • Kamper
      • Terminliste/resultat
      • Statistikk
    • Minirunder
      • Terminliste/oppsett
      • Aldersinndeling/Dispensasjoner
    • Aktivitetstilbud
      • Idrett for alle
        • El-Innebandy
        • Super-Innebandy
        • Mangfold
      • Camper
    • Utvikling
      • Camper
    • Utdanning
      • Dommer
      • Trener
    Buskerud Bandykrets
    Sørvest Bandyregion
    • Praktisk info
      • Kontakt oss
      • Årshjul
      • Finn din klubb
      • Langtidsplan 2017-2020
        • Trenere
        • Dommere
        • Organisasjon og ledelse
        • Arrangement
        • Aktivitetstilbud
        • Anlegg
      • Handlingsplan
        • Trenere
        • Dommere
        • Organisasjon og ledelse
        • Arrangement
        • Aktivitetstilbud
        • Anlegg
      • Avgifter og honorarer
      • Regionsting
      • Møtefiler
      • Dommer
      • Dispensasjoner
        • Rogaland Sør
        • Rogaland Nord
        • Agder
      • Regelverk
        • Spillereglement Innebandy
        • Spillereglement EL-Innebandy
        • Kampreglement innebandy
        • Kampreglement EL-Innebandy
        • Lover
        • Lisens
        • Retningslinjer og bestemmelser
      • Idrettsystemene
      • Overganger
    • Kamper
      • Herrer
      • Kvinner
      • Gutter
      • Jenter
      • Kommende kamper
      • Statistikk
      • Stavanger Open
    • Minirunder
      • Terminliste/Oppsett
      • Aldersinndeling
      • Påmelding
      • Betaling
      • Premiering
      • Arrangørinstruks
      • Barneidrettsbestemmelser
      • Foreldrevett
      • Retningslinjer for innebandy for barn
    • Aktivitetstilbud
      • Minirunder
        • Terminliste/Oppsett
        • Aldersinndeling
        • Påmelding
        • Betaling
        • Premiering
        • Arrangørinstruks
        • Barneidrettsbestemmelser
        • Foreldrevett
        • Retningslinjer for innebandy for barn
      • Venneliga
      • Idrett for alle
        • El-Innebandy
        • Super-Innebandy
        • Mangfold
      • Camper
      • Norway Summer Games
      • Stavanger Open
      • Haugaland Open
      • Skoleturneringer
    • Utvikling
      • Kontakt
      • Aktivitet
        • Rekruttere
        • Beholde
      • Trener/leder
        • Bli trener/leder
        • Inspirasjon som trener/leder
        • Klubben ønsker ny trener/leder
      • Klubb
        • Kontakt/besøk
        • Prosess
        • Utdanning/kurs og verktøykassen
      • Camper
      • Treningstips
        • Innebandy DVDen
    • Utdanning
      • Dommer
      • Trener
      • Organisasjon og ledelse
      • Arrangement
      • Klubben
      • Søk i kurs
    Hordaland Bandykrets
    • Praktisk info
      • Kontakt oss
      • Årsmøte
      • Møtefiler
      • Avgifter og honorarer
      • Overganger
      • Regelverk
        • Spillereglement Innebandy
        • Spillereglement El-Innebandy
        • Kampreglement Innebandy
        • Kampreglement EL-Innebandy
        • Lover
        • Lisens
    • Kamper
    • Miniturneringer
      • Terminliste/Oppsett
      • Aldersinndeling
      • Påmelding
      • Betaling
      • Premiering
      • Arrangørinstruks
      • Barneidrettsbestemmeler
      • Foreldrevett
      • Retningslinjer for innebandy for barn
    • Aktivitetstilbud
      • Venneliga
      • Idrett for alle
        • El-Innebandy
        • Super-Innebandy
        • Mangfold
      • Camper
    • Utvikling
      • Kontakt
      • Aktivitet
        • Rekruttere
        • Beholde
      • Trener/leder
        • Bli trener/leder
        • Inspirasjon som trener/leder
        • Klubben ønsker ny trener/leder
      • Klubb
        • Kontakt/besøk
        • Prosess
        • Utdanning/kurs og verktøykassen
    • Utdanning
      • Dommer
      • Trener
      • Organisasjon og ledelse
      • Arrangement
      • Klubben
    Sogn og Fjordane Bandykrins
    Midt-Norge Bandyregion
    • Praktisk info
      • Kontakt oss
      • Styret MNBR
      • Klubboversikt
      • Idrettshaller
      • Dommere
      • Historie
      • Linker
      • Protokoller og møtedokumenter
      • Lover og regelverk
        • Spillereglement innebandy
        • Kampreglement innebandy
        • Lover
    • Minirunder
      • Minirunder sesongen 2018/19
    • Aktivitetstilbud
      • SUPER-INNEBANDY
      • EL-innebandy
      • Minirunder
      • Mini League
      • Weekend League
      • Løkkebandy
      • Sunday League
      • Trønderserien
      • Møre og Romsdal
      • Bandy
      • Landhockey
      • Camper
    • Kamper
    • Utvikling
      • Camper
    • Utdanning
      • Dommer
        • Dommerkurs i Midt-Norge
      • Trener
    Nord-Norge Bandyregion
    • Praktisk info
      • Kontakt oss
      • Regelverk
        • Spillereglement innebandy
        • Spillereglement EL-innebandy
        • Kampreglement innebandy
        • Kampreglement EL-innebandy
        • Lover
        • Lisens
      • Overganger
      • Møtefiler
      • Avgifter og honorarer
    • Kamper
    • Minirunder
      • Aldersinndeling
      • Barneidrettsbestemmelser
    • Aktivitetstilbud
      • Minirunder
      • Idrett for alle
        • EL-Innebandy
    • Utvikling
      • Kontakt
      • Aktivitet
        • Rekruttere
        • Beholde
    • Utdanning
      • Dommer
      • Trener
      • Organisasjon og ledelse
      • Arrangement
      • Klubben
Innholdstype test
    Innholdstyper
    • Side innholdstyper
      • Enkel tekstområde
      • Artikkel liste område
      • En rad med liste områder
      • Delartikkel innhold
      • Video
      • Bildebokser med faste lenker
      • Stikkordsky
      • Person/Gruppe liste
      • Bildegalleri
      • Generell tabell
      • Generell liste
      • NIF Webdeler
    • Artikkel innholdstyper
      • Artikler med "Del-artikkel gruppe"