«I forbindelse med endring av klubbtilhørighet, må det meldes overgang/utlån. Dette gjelder både for spillere og dommere i alle aldersklasser.»

  • Overgangsreglement innebandy

    Regler for overganger i innebandy

    OVERGANGSGEBYRER INNEBANDY
    Overgangssaker som er klare til behandling før 1.9: kr. 750,-
    Overgangssaker som er klare til behandling etter 1.9: kr. 1500,-
    Gebyr ved tidsbegrenset overgang: kr.1500,-

    §29 i Kampreglementet for innebandy – OVERGANGER

    § 29.1 – Moderklubb
    Moderklubb er den klubben spilleren er, eller sist var, medlem av.

    § 29.2 – Generelt
    Dersom en spiller har gjort opp sine forpliktelser (for eksempel betalt kontingent og levert utstyr) overfor gammel klubb, kan spilleren gå over til ny klubb.
    Spillere som ikke har spilt obligatorisk kamp de 2 siste kalenderår er spilleberettiget for sin nye klubb når generelle betingelser under § 29 punkt 1 og 2 er oppfylt. Forpliktelsene til tidligere klubb må være i orden. Lisens må være betalt.

    Dersom en klubb ønsker å tilegne seg spiller(e) fra andre klubber, skal klubben meddele moderklubben dette i rekommandert brev, alternativt e-post, før samtaler innledes med spiller(en). E-post må bekreftes mottatt før samtaler kan innledes. Ervervende klubb har bevisbyrden for at bekreftelse av e-post foreligger.
    Dersom slik meddelelse til moderklubb ikke foreligger, straffes ervervende klubb etter «Sanksjons- og protestreglementet». Brudd på meddelelsesplikten kan ikke føre til at overgangen blir kjent ugyldig.
    Svar på forespørsel fra den gamle klubben skal også sendes rekommandert, alternativt via e-post innen 14 dager. Hvis svar ikke blir sendt på foreskrevet måte og innen den gitte frist, regnes opptakings-kravene å være i orden. Svar fra gammel klubb er kun gyldig hvis dette er undertegnet av tillitsvalgt som har myndighet for å tegne klubben eller person som klubbens styre har bemyndiget til dette. Det samme gjelder for undertegning av overgangsskjema. Den som søker overgang er ansvarlig for at nødvendige dokumenter er signert av bemyndigede personer i den gamle klubben og den nye klubben.
    Hvis den gamle klubben svarer at søkeren har ordnet sine forpliktelser, eller dersom den gamle klubben unnlater å svare på foreskrevet måte, (jf § 29-2, 4 ledd), regnes opptakingskravene å være i orden, og medlemskapet regnes fra spørredagen.
    Ingen kan opptas som medlem av ny klubb før oppgjør med tidligere klubb er ordnet. Hvis oppgjøret først blir ordnet etter spørredagen, blir medlemskapet i den nye klubben regnet fra og med den dagen den gamle klubben får oppgjør.

    Er spilleren over 17 år, hvilket betyr fylt 17 år ved kalenderårets begynnelse, skal det betales et overgangsgebyr til Norges Bandyforbund
    Det innbetalte gebyret må knyttes til en bestemt spiller. Beløpet må være innbetalt før spilletillatelse kan gis.

    Ved spillerovergang skal det fylles ut et korrekt overgangsskjema ifølge retningslinjer vedrørende overganger. Ufullstendig utfylt overgangsskjema behandles ikke.
    Overgangsaker som ved overgangsperiodens slutt mangler betaling og/eller underskrift fra begge klubber, vil ikke bli behandlet før 1.mai.
    Med dette menes at karantenetiden starter å løpe fra 1.mai, og at spilleren fram til 1.mai er spilleberettiget for gammel klubb.

    Det er den nye klubbens ansvar å kontakte moderklubb i henhold til overgangsreglene.
    For at moderklubb skal kunne stoppe en overgang, må overgangsskjemaet undertegnes og grunnen til å stoppe en overgang noteres skjemaet.

    § 29.3 – Overgang for spillere under 17 år
    Melding om overgang fra moderklubb til ny klubb skal skje i perioden fra 1.mai til 30. september.
    Dersom spilleren ikke har spilt obligatorisk kamp i inneværende sesong kan overgang meldes fram til 15. januar.
    Unntatt fra hovedregel kan det ved vektige grunner fram til 15.januar innvilges overgang av administrerende myndighet.
    Spilleren tilhører den nye klubben fire – 4 – dager etter at korrekt utfylt overgangsskjema er registrert i forbundet.
    (Spillere som ikke har fylt 13 år følger Norges Idrettsforbunds barneidrettsbestemmelser.)

    § 29.4 – Overgang for spillere over 17 år
    Bestemmelsene i §§ 29.5 – 29.6 gjelder kun overganger for spillere over 17 år.

    § 29.5 – Ordinær overgangsperiode
    Overgang fra moderklubb til ny klubb skal skje i perioden 1. mai til 31. august.
    I perioden 1. mai – 31. august tillates et fritt antall overganger pr. spiller.
    Spilleren tilhører den nye klubben fire – 4 – dager etter at korrekt utfylt overgangsskjema er registrert i forbundet.

    Dersom en overgang ikke er godkjent innen 31.august, annulleres overgangen, og ny overgang må meldes etter reglene i § 29.6. Nytt gebyr må betales.

    § 29.6 – Overgang under pågående sesong
    Om klubbene er enige skal overgang tillates under perioden 1. september til 15. januar.

    Spilleren tilhører den nye klubben fire – 4 – dager etter at korrekt utfylt overgangsskjema er registrert i forbundet.

    Det tillates kun maksimalt to – 2 – spilleroverganger pr. spiller under sesongen (1. september – 15. januar) i Norge. Dette inkluderer tidsbegrensede overganger (utlån) etter § 29.8, og internasjonale overganger til norsk klubb jamfør § 29.10.
    Inngåelse av en tidsbegrenset overgang (utlån) regnes som en spillerovergang. Retur til moderklubb er inkludert i den ene spillerovergangen.
    Unntatt fra hovedregel om maksimalt 2 overganger under sesong kan det ved vektige grunner fram til 15.januar innvilges overgang av administrerende myndighet.

    § 29.7 – Vektige grunner
    A. Flytting på grunn av arbeid, studier eller annet. Dette gjelder når flytting umuliggjør spill for moderklubb.
    B. Sterke personlige årsaker.

    § 29.8 – Tidsbegrenset overgang (avtale om utlån)
    Det er kun moderklubben som kan avtale tidsbegrenset overgang for en av sine spillere med en annen klubb.
    En tidsbegrenset overgang gjelder fra inngåelse til 1.mai.
    Ved enhver tidsbegrenset overgang fra moderklubb til annen klubb, skal forbundets skjema for tidsbegrenset overgang nyttes.
    Inngåelser av tidsbegrensede overganger må godkjennes av NBF mot et fastsatt gebyr.
    Spilleren er spilleberettiget for den nye klubben fire – 4 – dager etter at korrekt utfylt utlånsskjema er registrert i forbundet.

    Under 17 år:
    En spiller kan fram til 15. januar, gis tidsbegrenset overgang fra moderklubb til en annen klubb, dersom spilleren ikke har tilbud om spill i egen klubb i vedkommende klasse, eller ikke har spilt obligatorisk kamp for moderklubben i inneværende sesong.
    1.mai går spilleren automatisk og vederlagsfritt tilbake til moderklubben.

    Over 17 år:
    En spiller kan fram til 15. januar, gis tidsbegrenset overgang fra moderklubb til en annen klubb. 1.mai går spilleren automatisk og vederlagsfritt tilbake til moderklubben.
    Moderklubben kan vederlagsfritt på ethvert tidspunkt i avtaletiden, si opp avtalen med den virkning at spilleren returnerer til moderklubben. Karantenetiden settes da til fire – 4 – dager.
    Dersom avtalen sies opp før dens naturlige utløp, slik som beskrevet over, må dette meldes til NBF.

    En utlånsperiode regnes som en overgang i forhold til antall maksimale klubbytter i løpet av en sesong, jf § 29.6.

    § 29.9 – Kontakt med spillere fra andre klubber
    Klubber kan ikke inngå kontrakter med spillere i andre klubber i perioden 15. januar til 1. mai.

    § 29.10 – Internasjonale overganger
    Overgang til og fra norsk klubb meldes på internasjonale overgangspapirer, og prosedyre i henhold til IFF`s reglement for overganger følges med hensyn til overgangsgebyr og sending av rekommandert brev til gammel klubb (jfr. Baksiden av overgangspapiret).

    Midlertidig internasjonal overgang:
    I de tilfeller dette er påkrevet henvises det til det internasjonale forbundets regler for ‘Temporary Play’ i forbindelse med en klubbs deltakelse og bruk av spillere i internasjonale klubb-turneringer for elitelag.

    § 29.11 – Overgang ved sammenslåing av lag (ikke klubber) for å kunne opprettholde aktivitet
    To klubber kan vederlagsfritt etter søknad, innen påmeldingsfristen for den aktuelle serie, slå sammen spillere fra to lag i samme klasse (ikke klubber), for å kunne opprettholde aktiviteten til ett lag. Administrerende myndighet kan hvis hensiktsmessig dispensere fra tidsfristen.
    Navnet på laget skal være navnet på de to klubbene: Klubb1/Klubb2.

    Etter sesongslutt vil alle spillere igjen gå tilbake til respektive moderklubber. Dersom det også den påfølgende sesongen skal stilles ett sammenslått lag, må prosedyren følges på ny.

    Det sammenslåtte laget spiller på det høyest rangerte lagets plass i seriesystemet. Plassen i seriesystemet som ikke benyttes som følge av en sammenslåing, flyttes automatisk ned i nederste divisjon i aldersklassen den påfølgende sesong.
    Dersom det før sammenslåingen ikke er klart hvilket av lagene som er høyest rangert, må klubbene, før påmeldingsfristen, skriftlig til administrerende myndighet, bestemme hvilket av lagenes plass som skal benyttes av det sammenslåtte laget i den forestående sesongen.

    Hvis et sammenslått lags moderklubb(er) allerede har lag i seriesystemet i en aldersklasse, kan spillerne på det sammenslåtte laget ikke spille for sine respektive moderklubber i aldersklassen. Spilleren kan imidlertid spille for sin moderklubb i andre aldersklasser så lenge aldersbestemmelsene overholdes.

Overganger 2018/2019
(I listene kan man benytte filter-funksjonene for å snevre inn søkeresultatet.)
Tidligere Overganger
  • 2017/2018
    • Godkjente norske innebandyoverganger 2017-2018 1.mai - 28.august
      NavnFra klubbTil klubbSpilleklarTidsbegrenset
      Alexander JakslandNOR 92Asker04.05.2017
      Tommy A BråthenBærums VerkNesøya04.05.2017
      Kathrine H GraanerNHHIStavanger04.05.2017
      Birger K FredriksenHvalerFredrikstad05.05.2017
      Aleksander StiansenSlevikFredrikstad06.05.2017
      Benjamin PettersenUISIStavanger14.05.2017
      Øyvind RoppestadUISIStavanger14.05.2017
      Daniel J RyanUISIStavanger14.05.2017
      Markus SkjelbredGreiFredrikstad15.05.2017
      Frikk C N SvendsenSlevikFredrikstad15.05.2017
      Ole M NorumSlevikFredrikstad15.05.2017
      Kristian BrevikSoonGreåker04.06.2017
      Jonas H SlettmyrBærums VerkAsker05.06.2017
      Robin GabrielssonBærums VerkAsker05.06.2017
      Christopher P NilsenLarvikSandefjord06.06.2017
      Haakon B MoeStrømmenSveiva10.06.2017
      Johan IngemarssonBærums VerkHoleværingen12.06.2017
      Edmunds EglitisBrumunddalAjer12.06.2017
      Magnus MallerBrumunddalAjer12.06.2017
      Anders M PedersenHammerfest ForsølFredrikstad15.06.207
      Filip PokornyFjerdingbyLillestrøm17.06.2017
      Kristian BecherSveivaNOR 9218.06.2017
      Jonathan R MoldjordFreidigTrygg/Lade19.06.2017
      Robin SimonsenTunetBækkelaget20.06.2017
      Petter UlvenSveivaGjelleråsen20.06.2017
      Magnus TvibergHolmliaBækkelaget20.06.2017
      Vegard BørresenLillestrømBækkelaget20.06.2017
      Sondre MallaustredetGjelleråsenSveiva21.06.2017
      Kimsander IngebretsenGjelleråsenSveiva21.06.2017
      Kjetil DenvikBygdøy MonolittenBækkelaget23.06.2017
      Atle L EgelandLyeSandnes24.06.201701.05.2018
      Ole L EgelandLyeSandnes24.06.201701.05.2018
      Fredrik RisaLyeSandnes24.06.201701.05.2018
      Tim D MikkelsenLyeSandnes24.06.2017
      Håvard R JohansenLyeSandnes24.06.2017
      Robin BacksætherTSIStrømmen30.06.2017
      Christian MolaStrømmenSveiva03.07.2017
      Itrat ZishanSageneEllingsrud04.07.2017
      Alexander ØistadSveivaVålerenga07.07.2017
      Ronny PettersenLindøya Vålerenga07.07.2017
      Fredrik NybøHolmliaVålerenga28.07.2017
      Synneva O DaleVålerengaTunet29.07.2017
      Julianne T BakkaBygdøy MonolittenTunet01.08.2017
      Ingeborg J SolaStavangerSunde05.08.2017
      Magnus P ChristiansenHolmliaTunet05.08.2017
      Martin RogneSarpsborgGreåker07.08.2017
      Kristian BrunvollSveivaNOR 9212.08.2017
      Stig ØdegaardLuraFrøyland12.08.2017
      Ole HelgelandLyeFrøyland12.08.2017
      Helge BrantingSveivaGrei13.08.2017
      Diana IsjoninaSveivaGrei13.08.2017
      Christian NybøHolmliaGrei13.08.2017
      Eirik ØstvedtTunetGrei13.08.2017
      Anders H HanstvedtUISISunde14.08.2017
      Daniel NybøHolmliaHaugerud14.08.2017
      Alexander NeumannAskerVolda18.08.2017
      Trym StoklandGjelleråsenNOR 9219.08.2017
      Sigrid S ØbergHaldenSarpsborg20.08.2017
      Celina M KristiansenHaldenSarpsborg20.08.2017
      Christoffer GunnarssonLarvikNOR 9220.08.2017
      Didrik GulbrandsenTunetHaugerud20.08.2017
      Lea H ØyvikTunetBygdø/Monolitten22.08.2017
      martin BratlandGreiBodø25.08.2017
      Anders StrømsborgEllingsrudHaugerud21.08.2017
      Kristine BergØstensjø/DvergSlevik21.08.2017
      Teodor T GrønbergSlevikSt. Croix19.08.2017
      Roald LundebergTillerTrygg/Lade22.08.2017
      Timmy SedinNor 92Sarpsborg25.08.2017
      Sander H ThoresenTunetGrei25.08.2017
      Geir T HauskenSundeLura22.08.2017
      Nikolai AustarheimBygdø MonolittenSauda25.08.2017
      Martin LudvigsenSt. CroixSarpsborg25.08.2017
      Jesper T HansenSt. CroixSarpsborg25.08.2017
      Stein M JohansenFredrikstadGreåker25.08.2017
      Jonas CatellanosLillestrømHaugerud25.08.2017
      Helene KarlstrømSkiBygdø Monolitten25.08.2017
      Magnus H OswoldTunetGrei26.08.2017
      Mathias L AamodtGreåkerØreåsen26.08.2017
      Håvard Dahl-OlsenUISILura26.08.2017
      marius B HvidstølUISILura26.08.2017
      Aleksander MatlandUISILura26.08.2017
      Øyvind BakkeliUISILura26.08.2017
      Christoffer TrondsenSt. CroixSlevik26.08.2017
      Aleksander EnholmSlevikSt. Croix10.06.2017
      Ida M SvendsenØreåsenSarpsborg26.08.2017
      Emma OlssonNOR 92Sarpsborg26.08.2017
      Siri T ØianHolmliaBygdø/Monolitten26.08.2017
      Ingrid C.T. AndersenTrygg/LadeSagene26.08.2017
      Wenche ReitenBroddStrømme28.08.2017
      Jørgen JonssonGjerdrumHøybråten/Stovner29.08.2017
      Mona AulibråtenVålerengaNedre Furuset28.08.2017
      Silje K EnersenVålerengaNedre Furuset28.08.2017
      Mari OrmaasenVålerengaNedre Furuset28.08.2017
      Siv-Camilla StrømVålerenga Nedre Furuset28.08.2017
      Tuva H MausethVålerengaNedre Furuset28.08.2017
      Ann K SivesindVålerenga Nedre Furuset28.08.2017
      Kristin E SköldVålerengaNedre Furuset28.08.2017
      Christina GrønstadVålerengaNedre Furuset28.08.2017
      Anneli StephansenVålerengaNedre Furuset28.08.2017
      Thea C WingerVålerengaNedre Furuset28.08.2017
      Stine EikumVålerengaNedre Furuset28.08.2017
      Tuva JarmundVålerengaNedre Furuset28.08.2017
      Jannicke G BorstadVålerengaNedre Furuset28.08.2017
      Katharina J HaugeVålerengaNedre Furuset28.08.2017
      Christina AasVålerengaNedre Furuset28.08.2017
      Karin B JensenVålerengaNedre Furuset28.08.2017
      Anette HaugenØstensjø/DvergHolmlia28.08.2017
      Ronny BaltzersenGreiNittedal28.08.2017
      Ifran AhmedEllingsrudHøybråten/Stovner28.08.2017
      Einar HelgerudAkerselvaSveiva28.08.2017
      Frikk BrulandGreiSveiva28.08.2017
      Kristoffer ÖstergrenTunetSveiva28.08.2017
      Siri HavreTunetSveiva28.08.2017
      Kristine n HaugTunetSveiva28.08.2017
      Anna A TvibergBygdø/MonolittenSveiva28.08.2017
      Hanne H EriksenGreiSveiva28.08.2017
      Eline A RødBygdø/MonolittenSveiva28.08.2017
      Alexandra S SæbøeDjervSveiva28.08.2017
      Brage HarbyFreidigSveiva28.08.2017
      Victor A OlofssonBygdø/MonolittenSveiva28.08.2017
      Anette M BergHolmliaSveiva28.08.201701.05.2018
      Fredrik NybøHolmliaVålerenga28.07.2017
    • Godkjente norske innebandyoverganger 2017-2018 29.august - 4.september
      NavnFra klubbTil klubbSpilleklarTidsbegrenset
      Thomas UttakleivHolmliaNittedal29.08.2017
      Willy FauskangerGreåkerNittedal29.08.2017
      Leif BruerStrømmenNittedal29.08.2017
      Veronica K PaulsenLier NOR 9229.08.2017
      Ann H. Engemark-FekjærLierNor 9229.08.2017
      Silje E S JohansenLier Nor 9229.08.2017
      Samuel BorgnesAjerNedre Furuset29.08.2017
      Endre KorssundSarpsborgØreåsen29.08.2017
      Monika O OlsenSandnessjøenDønna29.08.2017
      Sindre EliassenNyborgTrygg/Lade29.08.2017
      Mina AlfredsenSageneØreåsen29.08.201701.05.2018
      Martins HolsteinsSædalenDjerv01.09.2017
      Mads RognsjordAkerselvaGjelleråsen01.09.2017
      Andreas C NerstadAkerselvaGrei01.09.2017
      Tobias BergströmTillerNyborg31.08.2017
      Emil V SandøyNHHIBygdø/Monolitten01.09.2017
      Carl BuggeDjervBygdø/Monolitten01.09.2017
      Stian JensenØreåsenSlevik01.09.2017
      Jon RicklundGjerdrumFjerdingby02.09.2017
      Tobias NilssonGjerdrumFjerdingby02.09.2017
      Martin ReitanGjelleråsenNTNUI29.08.2017
      Andreas PedersenSandnesSunde25.08.201701.05.2018
      Lisa L HagaSundeUll/Kisa30.08.2017
      Ann-Catrin EngebretsenRomsåsHaugerud30.08.2017
      Tonje H AndersenRomsåsHaugerud30.08.2017
      Therese K AndersenRomsåsHaugerud30.08.2017
      Camilla BredesenRomsåsHaugerud30.08.2017
      Trude H R BjørnsonRomsåsHaugerud30.08.2017
      Sara-Kristine BorchrevinkRomsåsHaugerud30.08.2017
      Magnus LandeTSIBodø02.09.2017
      Tina C O HansenOSIHaukeland01.09.2017
      Sondre LøbergKorsvollOSI02.09.2017
      Lars B LeiknesNyborgTrygg/Lade02.09.2017
      Harald BollestadÅlgårdSandnes02.09.2017
      Sondre L MonsenSolaSandnes02.09.2017
      Aksel HoffFrøylandSandnes02.09.2017
      Sanna K LaksholmOSIHaugerud02.09.2017
      Ina N WiikNHHILye02.09.2017
      Madelen WestendGjelleråsenSagene02.09.2017
      Ann R PettersenSandnessjøenDønna02.09.2017
      Marit AarumFredrikstadSarpsborg02.09.2017
      Alex GrängforsHaldenSlevik02.09.2017
      Jan Sørflaten-ThuenØstensjø/DvergUll/Kisa03.09.2017
      Bjørn MidtdalØstensjø/DvergUll/Kisa03.09.2017
      Eirik V LianSveivaVålerenga03.09.2017
      Krister HammerstadSveivaVålerenga03.09.2017
      Morten SlaatbraatenBærums VerkVålerenga03.09.2017
      Michael CaceresDjervAsker30.08.2017
      Martin VoldenStrømmenSveiva02.09.2017
      Jon BrynhildsenGreiSveiva02.09.2017
      Carina N FinvikGjerdrumUll/Kisa30.08.2017
      Nikolai O JohansenTunetNor 9202.09.2017
      Oliver K PetersenHolmliaTønsberg26.08.2017
      Sondre S LundbyFagerstrandTunet24.07.2017
      Johann A HovelsrødGreåkerSarpsborg29.08.2017
      Nikolay E LindHarstadTSI29.08.2017
      Thomas LaengenVålerengaLørenskog31.08.2017
      Ørjen EngerBrumunddalAjer02.09.2017
      Atle BillingBækkelagetKSI01.09.2017
      Sivert A MathisenNTNUITSI03.09.2017
      Heidi A NæssSkiUll/Kisa01.09.2017
      Jørgen BrurokRådeSarpsborg01.09.2017
      Helle BjørndalenNor 92Asker02.09.2017
      Ingrid ChristoffersenAltaFreidig02.09.2017
      Madeleine L JohansenSlevikNor 9203.09.2017
      Jan F SnellingenTunetSagene03.09.2017
      Stian LandeUISILura03.09.2017
      Elling LeirgulenUISILura03.09.2017
      Stephanie L LeknesOSISagene03.09.2017
      Henrik LenborgGjelleråsenUll/Kisa03.09.2017
      Alexander PirinenSandnesBrodd03.09.2017
      Samuel BrandtRibbungeneOSI03.09.2017
      Per H B StabellArendalToppen04.09.2017
      Christopher A JakslandNor 92Asker04.09.2017
      Sara EdelstamGrei Sagene02.09.2017
      Runar SnellingenAkerselvaSagene02.09.2017
      Andrea M TandbergSlevikSagene02.09.2017
      Heidi F HombleTunetSagene02.09.2017
      Kristina B AndersenGjelleråsenSagene31.08.2017
      Robin van der ReepTrondheimNyborg31.08.2017
      Eirik R PedersenTrondheimNyborg31.08.2017
      Ole-Christian JohansenTrondheimNyborg31.08.2017
      Camilla SandberTunetSagene04.09.2017
      Jørgen toftnerØreåsenKSI04.09.2017
      Annette T MonkvikSageneSt. Croix04.09.2017
      Jonas HelminsenSt. CroixHvaler04.09.2017
      Aleksander BertelsenFredrikstadHvaler04.09.2017
      Silje GrønningGjelleråsenSagene04.09.2017
      Raymond SaltskårNordåsegrendaDjerv04.09.2017
      Alexander J StangLillestrømOSI04.09.2017
      Viktor F JakobsenTrosvikFredrikstad04.09.2017
      Dag E KongslieBærums VerkAsker04.09.2017
      Emilie LervikBSISandnes04.09.2017
      Anders ØverengSarpsborgTunet04.09.2017
      Carina A BredesenSageneHaugerud04.09.2017
      Jon H MarthinsenSveivaGjelleråsen04.09.2017
      Simon MyhreFlekkerøyVågsbygd04.09.2017
      Henrik S RøkkeSøndre NittedalVågsbygd04.09.2017
      Trine OlafsrudBygdø MonolittenVågsbygd04.09.2017
      Julie S BerntsenArendalKSI04.09.2017
      Yassir MohamedToppenArendal04.09.2017
      Maren I BjerkesetBSIBrodd04.09.2017
      Terje I AndaFrøylandKlepp04.09.2017
      Henning WettelandFrøylandKlepp04.09.2017
      Rune VistnesStavangerKlepp04.09.2017
      Sander HovlandFredrikstadØreåsen04.09.2017
      Sivert H IversenSlevikSarpsborg04.09.2017
      Mikkel L JohansenGjelleråsenSøndre Nittedal04.09.2017
      Miranda DalbergGjelleråsenGrei04.09.2017
      Mads AnthonisenBærums VerkLillehammer04.09.2017
      Benjamin A RiiseFredrikstadAlta04.09.2017
      Vladislav RodionovBillefjordAlta04.09.2017
      Steffen O EngdalBK9000Alta04.09.2017
    • Godkjente norske innebandyoverganger 2017-2018 5. september - 13. oktober
      NavnFra klubbTil klubbSpilleklarTidsbegrenset
      Rune A JohansenRomsåsSveiva05.09.2017
      Kristoffer HansenDrøbak/FrognAsker05.09.2017
      Torstein S JakobsenMoldeAjer05.09.2017
      Sindre S HalvorsenTunetVålerenga05.09.2017
      Amund M DitløvFreidigTrygg/Lade05.09.2017
      Malene BlessAskerStavanger05.09.2017
      Marlene HornslienNor 92Lindøya05.09.2017
      Sebastian WestersøSveivaAkerselva05.09.2017
      Gry G JohansenRomsåsSveiva05.09.2017
      Tu P M TranHolmliaAkerselva05.09.2017
      Martin LillebyGreåkerAkerselva05.09.2017
      Mats GjermundsenSarpsborgAkerselva05.09.201701.05.2018
      David PettersenHammerfest/ForsølAlta05.0.92017
      Kamilla MortensenSandnessjøenNTNUI05.09.2017
      Sverre O SlettenHasle/LørenNTNUI05.09.2017
      Fredrik TindlundSt. CroixSlevik05.09.2017
      Kyrre A ClassonDrøbak/FrognNTNUI05.09.2017
      Sebastian NicolaisenUISIDjerv05.09.2017
      Anders SvanekilTillerHvaler05.09.2017
      Christopher DonniNordåsgrendaDjerv05.09.2017
      Guntis BriskaSædalenDjerv05.09.2017
      Nicolai AmdalTrygg/LadeNHHI05.09.2017
      Haakon H GåslandNyborgTrygg/Lade05.09.2017
      Jonas FinholdtBSINHHI05.09.2017
      Vetle S NygaardBærums VerkBygdø Monolitten05.09.2017
      Lasse AnthonisenBærums VerkBygdø Monolitten05.09.2017
      Rune DavidsenArendalKristiansand05.09.2017
      Andre KopperudJustKristiansand05.09.2017
      Sebaztian KibuHvalerFredrikstad05.09.2017
      Girts BajarunsBrumunddalNes05.09.2017
      Stian RørlienNy-KrohnborgSædalen05.09.2017
      Christian MidttunToppenArendal05.09.2017
      Tor W CanteroToppenArendal05.09.2017
      Vetle MathiesenToppenArendal05.09.2017
      Morten K BlakstadToppenArendal05.09.2017
      Petter BilstadToppenArendal05.09.2017
      Torstein C ValvikToppenArendal05.09.2017
      Samuel LindvallToppenArendal05.09.2017
      Håkon StrandFredrikstadØreåsen05.09.2017
      Lucas LyrènØyaneStavanger05.09.2017
      Lisa ApelandKrokhølStavanger05.09.2017
      Anders Berg-PaulsenØyaneStavanger05.09.2017
      Andreas R LarsenNy-KrohnborgSøreide05.09.2017
      Ronny MikkelsenFlaktveitSøreide05.09.2017
      Bendik BærøTunetGrei10.09.2017
      Ole M HættaKarasjokKautokeino05.09.2017
      Terick Bel-LafkihSveivaSki05.09.2017
      Fride MyhrvoldAskerNTNUI09.09.2017
      Yngve MælandSandnesSola10.09.201701.05.2018
      Erik G SøegaardOSISagene10.09.2017
      Simen BendiksenTunetNor 9210.09.2017
      Rambi NguyenPorsOSI11.09.2017
      Dennis J GaupsetSveivaGjelleråsen12.09.2017
      Joachim MuntheTorvastadNTNUI12.09.2017
      Linn JohannessenGreiHaugerud12.09.2017
      Brage MyrlandSandnesÅlgård12.09.201701.05.2018
      Idar LyngåsSandnesÅlgård12.09.201701.05.2018
      Anders SanderødFreidigTrygg/Lade12.09.2017
      Carl SteinhagenHauketoRefstad12.09.2017
      Simen L IddengGreiNTNUI12.09.2017
      Mwla G AhmadzaiHvalerFredrikstad15.09.2017
      Per Chr BrathAkerselvaSveiva15.09.2017
      Petter BjerkelundGjelleråsenTunet16.09.2017
      Eivind JohansenJustVigør16.09.2017
      jan Ø HilmarsenJustVigør16.09.2017
      Malin FonellVålerengaNedre Furuset16.08.2017
      Tor G TollaksenSundeBrodd02.09.2017
      Jonas WågmanAkerselvaVålerenga15.09.2017
      Sigurd S SortlandSolaSandnes15.09.2017
      Jenny B HougenAkerselvaNedre Furuset15.09.2017
      Gentrit HaziriFredrikstadAkerselva15.09.2017
      Tommy EriksenSt. CroixSki15.09.201701.05.2018
      Kent-Stian NoremUISISola15.09.2017
      Alexander KiellandØstensjø/DvergLørenskog17.09.2017
      Bendik FjellstadGjelleråsenUll/Kisa18.09.2017
      Choung Van NguyenØreåsenVålerenga14.09.2017
      Thomas SelvenTrondheimKlæbu15.09.2017
      Kristoffer PleymTrondheimKlæbu15.09.2017
      Ketil MartinenTrondheimKlæbu15.09.2017
      Andreas StrømSandnessjøenDønna17.09.2017
      Anton LundbergDjervSveiva17.09.2017
      Julie RefsethNTNUITrygg/Lade15.09.2017
      Sander MosbySlevikFredrikstad17.09.2017
      Erik JørgensenPorsGrei17.09.2017
      Christina L OlsenRomsåsHaugerud15.09.2017
      Anne W KlevenRomsåsHaugerud15.09.2017
      Kavinthan GiunaratnamSveivaGrei17.09.2017
      Magnus MoodVoldaHaugerud15.09.2017
      Thomas ChristiansenGjerdrumLillestrøm17.09.2017
      Anders NordhagenUll/KisaLillestrøm17.09.2017
      Petter GregersenSoonØreåsen15.09.2017
      Sivert O HanssenHakadalGjelleråsen18.09.2017
      Magnus LommerudHakadalGjelleråsen18.09.2017
      Janne M TyrhaugRomsåsGrei15.09.2017
      Stig KristiansenSveivaVålerenga15.09.2017
      Michael D KristiansenSveivaVålerenga15.09.2017
      Mergim AdemajHolmliaVålerenga15.09.2017
      Finn HammerstadSveivaVålerenga15.09.2017
      Magnus
      Krogsmyr
      NHHIVålerenga15.09.2017
      Fredrik AaslandLuraSola17.09.2017
      Espen K JørgensenLillestrømStavanger17.09.2017
      Harald K TyskebergLillestrømSveiva18.09.2017
      Roger HusbyStrømmenFet17.09.2017
      Tobias StridJustNittedal15.09.2017
      Aleksander A BigumNesøyaAsker15.09.2017
      Marianne S KjosTrondheimFreidig15.09.2017
      Alexander JohansenFredrikstadGreåker16.09.2017
      Bastian T FausaVoldaHaugerud19.09.2017
      Sandra VikaGjelleråsen Tunet19.09.2017
      Reine SlinningNTNUITrygg/Lade19.09-2017
      Magnus TorkelsenHortenSykkylven19.09.2017
      Rose M RussvollVågsbygdStavanger21.09.2017
      Erik TomassonSageneHolmlia22.09.2017
      Jessica R HoffmanSundeBrodd20.09.2017
      Ole-Chr. BøhagenHaldenØreåsen20.09.2017
      Alexander SkolandSandnesLura19.09.201701.05.2018
      Dennis S AakvikFjerdingbyLørenskog22.09.2017
      Sondre ThorsenVardenesetØyane19.09.2017
      Eirik T RyenFjerdingbyLørenskog23.09.2017
      Kenneth VågeSøndre NittedalBækkelaget23.09.2017
      Henrik SilsethFreidigNidelv20.09.2017
      Camilla LøkkenØstensjø/DvergTunet23.09.2017
      Joakim Bjur-KarlsenHakadalGjelleråsen23.09.2017
      Ludvig JuellHakadalGjelleråsen23.09.2017
      Janne HougenOSINedre Furuset20.09.2017
      Arild IsaksenGjerdrumØstensjø/Dverg20.09.2017
      Mathias ErikssonFrøylandLye22.09.2017
      Børge KlugeSandnesLye22.09-2017
      Blerim ZogajKorsvollØstensjø/Dverg25.09.2017
      John H UtsolaFrøylandKlepp21.09.2017
      Emil GiæverHavøysundNTNUI22.09.2017
      Arvid JohnsenTrondheimNidelv24.09.2017
      Fredrik JohansenLuraKlepp22.09.2017
      Kristoffer RisanAskerNHHI24.09.2017
      kaja h Berg-JohansenNTNUISandnes22.09.2017
      Marcus T GrundyNesØstensjø/Dverg23.09.2017
      Martin S NordvoldNesØstensjø/Dverg23.09.2017
      Maren RathGreiOSI22.09.2017
      Rune L JohansenHarstadBK 900026.09.2017
      martin PerssonAltaKautokeino16.09.2017
      Elias A BryhnisveenSveivaEllingsrud26.09.2017
      Sander S PedersenØreåsenSarpsborg30.09.2017
      Synnøve BrunstadRomsåsGrei26.09.2017
      Hanna HolmNTNUIOSI26.09.2017
      Jon RørheimFrøylandKlepp27.09.2017
      Phu M TranHaukelandNordåsgrenda16.09.201701.05.2018
      Philip DessingthonBækkelagetNHHI30.09.2017
      Sebastian ThomleHasle/LørenOSI23.09.2017
      Johan RistFreidigTrondheim30.09.2017
      Peeter V OrheimTrondheimBK 900030.09.2017
      Thea K NavarseteGjøvikHaukeland28.09.2017
      Erik WilhelmssonVålerengaLyn28.09.2017
      Kristian WahlFetHarstad30.09.201701.05.2018
      Einar J MathisenDrammenDjerv30.09.2017
      Davis LiepinsSædalenDjerv30.09.2017
      Torgeir ÅdlandFjell-KameraterneSøreide30.09.201701.05.2018
      Martin SevlandPorsBSI30.09.2017
      Sigve EriksenSolaSunde26.09.2017
      Oskar MånssonJustKristiansand29.09.2017
      Tor H JohansenMosjøenNarvik28.09.2017
      Magnus O LaukasFetFjell-Kameraterne29.09.2017
      Ole B LøchenGjelleråsenHaugerud02.10.201701.05.2018
      Eirik T RyenFjerdingbyLørenskog23.09.2017
      Roger A MalonesFetStavanger06.10.2017
      Thomas HenriksenHortenTønsberg08.10.2017
      Solveig ØstbyVålerengaSki07.09.2017
      Preben TjemslandHommersåkKSI09.10.2017
      Inge StokvikTrondheimTrygg/Lade06.10.2017
      Jonas ChristieBygdø/MonolittenTrondheim06.10.2017
      Sindre EinmoBygdø/MonolitenTrondheim06.10.2017
      Aksel V SandvollNarvikHammerfest/Forsøl26.09.201701.05.2017
      Karl-Anders HansenGreåkerSt. Croix09.10.2017
      Ole M FløgstadBækkelagetOSI09.10.2017
      Simen BreidablikNor 92Drammen13.10.2017
      Joakim MentzoniSandnessjøenHammerfest/Forsøl10.10.2017
      Kristoffer HolmNordreisa Alta10.10.2017
      Henning LarsenSageneHvaler11.10.2017
    • Godkjente norske innebandyoverganger 2017-2018 14. oktober - 30. november
      NavnFra klubbTil klubbSpilleklarTidsbegrenset
      Børge HansenKlæbuNidaros14.10.2017
      Pedar JärvansivuKautokeinoBillefjord14.10.2017
      Tuuli LindbergKautokeinoBillefjord14.10.2017
      Jonne AikioKautokeinoBillefjord14.10.2017
      Mika LänsmanKautokeinoBillefjord14.10.2017
      Marianne NadimSveivaAsker14.10.2017
      Fredrik UllernDrammenNor 9214.10.2017
      Alexander J OhrtSveivaGrei14.10.2017
      Haakon S IngjerHasle/LørenUll/Kisa11.10.2017
      Kevin van DoanToppenKorsvoll11.10.2017
      Eirin KvaleHammerfest/forsølGjøvik13.10.2017
      Oscar KrzykawskiSveivaDraøbak/Frogn13.10.2017
      Sindre M NæssFredrikstadGreåker16.10.2017
      Christian J BrevikFredrikstadGreåker16.10.2017
      Kristian N NesseVardenesetNTNUI15.10.2017
      Kristian W TobiassenSlevikRåde15.10.2017
      Stian NorumSlevikRåde15.10.2017
      Magnus JohansenBrumunddalFredrikstad15.10.2017
      Michelle G FurulundOSIVågsbygd14.10.2017
      Svein E TvermyrToppenMyra13.10.2017
      Henrik VålbekkStrømmenSveiva13.10.2017
      Karoline BonsaksenLeirfjordSandnessjøen17.10.2017
      Adele J FurreLeirfjordSandnessjøen17.10.2017
      Solverg I FagerdalLeirfjordSandnessjøen17.10.2017
      Jacob J EdvardsenLeirfjordSandnessjøen17.10.2017
      Malin NilsenLeirfjordSandnessjøen17.10-2017
      Magnus B HanstenBrønnøyBodø16.10.2017
      Klas LindgrenBSISøreide16.10.2017
      Bjarne J HøylandSolaTSI16.10.2017
      Daniel MeislerSveivaOSI16.10.2017
      Morten HelgesenKongstenTrosvik16.10.201701.05.2018
      Henrik B HelfredsenSlevikSt. Croix16.10.2017
      Frikk SvendsenFredrikstadRåde17.10.2017
      Line B UlriksenGreåkerSarpsborg16.10.2017
      Linda H H SnellingenSageneFagerstrand16.10.2017
      Benjamin JuvkamSarpsborgRåde19.10.2017
      Jonas MagnussenSlevikSarpsborg21.10.2017
      Aren L NordhagenBroddNTNUI17.10.2017
      Hans P LeinesØreåsenValkyrien17.10.2017
      Kim LarssonBodøBK 900017.10.2017
      Kenneth HenriksenHammerfest/ForsølBK 900019.10.2017
      Irja IsaksenBorgenHalden17.10.2017
      marthe J WilhelmsenGreåkerSarpsborg17.10.2017
      Matias JuelsenGreåkerHalden20.10.2017
      MarkusSørengBK 9000TSI21.10.2017
      Mailen S EriksenSveivaTunet17.10.2017
      Emma HofsethØyaneBrodd21.10.2017
      Elena BellGreåkerHalden21.10.2017
      Alf M F OlsenRibbungeneBrodd21.10.2017
      Jessica ÖblomSandefjordBrodd18.10.2017
      Peik StrømøyLindøyaDrammen19.10.2017
      Live S AskøBroddStavanger22.10.2017
      Simon T JohansenSt. CroixFredrikstad22.10.2017
      Håvard FatnesSandBrodd21.10.2017
      Kentaro IndoSandBrodd23.10.2017
      Kenneth AhlforsØstensjø/DvergVålerenga23.10.2017
      Gurd HarstadSkiLillehammer20.10.2017
      Magnus KjøsBodøBK 900020.10.2017
      Daniel F IversenSlevikSt. Croix21.10.2017
      Kim Ø HansenFredrikstadGreåker20.10.2017
      Ole BrienHortenTønsberg20.10.2017
      Vetle MidtengRaufossGjøvik23.10.2017
      Kasper SandlieAjerStavanger24.10.201701.05.2018
      Torgeir B HagaØyaneBrodd27.10.2017
      Tom-Eirik BarvikLyeFrøyland25.10.2017
      Thor O MoeBroddKampen25.10.2017
      Dan-Christian JohnsenSt. CroixSarpsborg28.10.2017
      Ingebjørg SkjelvikGjelleråsenHakadal29.10.2017
      Kristoffer StenbakkKlyvePors28.10.2017
      WilliamErtvaagSundeFjellkameraterne29.10.2017
      Håkon DissenØyaBygdø Monolitten27.10.2017
      Ådne DigernesLyeFjellkameraterne27.10.2017
      Kjetil EngerJustPors29.10.2017
      Stian JohansenRomsåsSveiva27.10.2017
      Simon A NæssFredrikstadGreåker29.10.2017
      Anders S ØklandFlorøBSI29.10.2017
      Kristine EngøyNTNUIHaugerud29.10.2017
      Iris F BjørnstadGjelleråsenSenja29.10.201701.05.2018
      Inge GrytbakTillerNidelv29.10.2017
      Kimberly StræteSlevikSagene29.10.2017
      Mikko VanhanenStavangerBjølsen31.10.2017
      Bjørnar A TveitSandKrokhøl30.10.2017
      Bjørge TømmerholtRådeSarpsborg02.11.2017
      Alexander AaserØyaneHorten03.11.2017
      Lars-Einar EggenLillestrømFjerdingby03.11.2017
      Henrik EnglundNidarosFreidig03.11.2017
      Andre IsaksenGreiVålerenga03.11.2017
      Ailin BlankvandsbråtenHøybråten/StovnerStrømmen26.10.2017
      Camilla K ThonGreåkerSarpsborg28.10.2017
      Jerry JohanssonGreiNittedal06.11.2017
      Christer VedøSandnesSola03.11.201701.05.2018
      Hanne M GøransonBærums VerkBygdø Monolitten04.11.2017
      Sander SydengSt. CroixSlevik04.11.2017
      Kjell A LarsenUll/KisaSveiva04.11.2017
      Cliff BlomqvistBygdø MonolittenOSI04.11.201701.05.2018
      Tobias PetersenSlevikFredrikstad06.11.201701.05.2018
      Markus SkjelbredFredrikstadHvaler06.11.201701.05.2018
      Marius B HvidstenLuraSola06.11.2017
      Fredrik SandvikBSIFjell-kameraterne07.11.2017
      Lars B TjøgersenToppenPors07.11.201701.05.2018
      Matthew BaggethunKristiansandVågsbygd10.11.2017
      Tanis ThapaKristiansandVågsbygd10.11.2017
      Teemu KallunkiAltaBillefjord07.11.2017
      Erlend HellebusFreidigNTNUI09.11.2017
      Johannes BechBygdø MonolittenBærums Verk11.11.2017
      Magnus BrørsNyborgNTNUI12.11.201701.05.2018
      Gisle J KirkeeideBSIFørde10.11.2017
      Daniel Simonsen (Holm)SenjaBK 900010.11.2017
      Ådne ØverengGreåkerSarpsborg13.11.2017
      Håvard BergeFjellkameraterneFødre13.11.2017
      Linn JahrSundeØstensjø/Dverg13.11.2017
      Rune MartinsenSkiKSI13.11.2017
      Julia S AasenKrokhølNidaros14.11.2017
      Linn V SolbergGjelleråsenNittedal14.11.2017
      Ulrik L EngmanGjelleråsenAkerselva16.11.2017
      Anders JohnsenSoonØreåsen14.11.2017
      Joakim A StenbakkenØyaVeitvet14.11.2017
      Jenny BjörklundAkerselvaSagene18.11.2017
      Ole K S GustavsenSarpsborgVinstra16.11.2017
      Elias B HaakonsenUll/KisaNarvik16.11.2017
      Mathias ByeUll/KisaNyborg21.11.2017
      Martin LillebyAkerselvaGreåker19.11.201701.05.2018
      Kasper OdlandVigørVågsbygd20.11.2017
      Cecilie ChenGjelleråsenNittedal20.11.2017
      Sondre A KarlsenAskerBygdø Monolitten17.11.2017
      Bjørn-Aleksander SiggerudSveivaFredrikstad14.11.201701.05.2018
      Kim NilsenStavangerSunde20.11.2017
      Thomas I ZaalGreiGjelleråsen21.11.2017
      Niels K P IversenBSISøreide22.11.2017
      Daniel F IversenSt.CroixSlevik26.11.2017
      Tuomas KorhonenDjervAlvidra26.11.2017
      Geir JohansenLillestrømGjelleråsen26.11.2017
      Yngve MælandSolaSandnes28.11.2017
      Jonas LarsenFetNor 9227.11.2017
    • Godkjente norske innebandyoverganger 2017-2018 1.desember -
      NavnFra klubbTil klubbSpilleklarTidsbegrenset
      Kenneth FurulundØreåsenHalden02.12.2017
      Ole J JansenKarasjokKautokeino30.11.201701.05.2018
      Petter NygaardSveivaBækkelaget04.12.201701.05.2018
      Emil KrzykawskiSveivaDrøbak Frogn01.12.2017
      Erik TomassonHolmliaHoleværingen07.12.2017
      Bjørnar AamotHaukelandDjerv08.12.2017
      Tiril VermundAjerOttestad04.12.201701.05.2018
      Leander GranlySlevikRåde03.12.2017
      Espen BekkvikToppenKorsvoll16.12.2017
      Veronica Velle-ForbordØreåsenNTNUI13.12.2017
      Olav M BjørndalLillehammerPors14.12.2017
      Tommy BjørnstadUll/KisaRibbungene19.12.2017
      Angelina MundacaGreiSveiva22.12.2017
      Tor A FossumFredrikstadSarpsborg19.12.2017
      Oliver PedersenEllingsrudLørenskog21.12.2017
      Martin BrevikSt. CroixFredrikstad24.12.2017
      Victor GrøstadGjerdrumSveiva29.12.2017
      Kjersti E StøaSarpsborgTunet07.01.2018
      Erik V N De SantanaTunetBækkelaget06.01.2018
      Sigurd KorneliussenFredrikstadSarpsborg04.01.2018
      Hasse F AmundsenBodøSarpsborg04.01.2018
      Magnus LangrudØreåsenFredrikstad07.01.2018
      Runar S VikenNTNUIBrønnøy07.01.2018
      Marcus B FoneToppenArendal08.01.2018
      Frida NorstrømBSITunet09.01.2018
      Henriette BrurokNittedalGjelleråsen09.01.201801.04.2018
      Tuva D GamstNittedalGjelleråsen09.01.201801.04.2018
      Oliver PedersenLørenskogEllingsrud08.01.2018
      Dennis J GaupsetGjelleråsenSveiva12.01.2018
      Andreas MikalsenSandnesSola11.01.2018
      Sander S MathiesenNHHITunet09.01.201801.05.2018
      Malin S HansenBygdøy MonolittenGjelleråsen09.01.2018
      Oskar LenborgUll/KisaTunet13.01.2018
      Emma S LundeTunetGrei11.01.2018
      Ole K JakobsenVågsbygdKristiansand13.01.2018
      Christian PedersenTrygg/LadeSarpsborg14.01.2018
      Ylva M G NessetNTNUISagene11.01.2018
      Espen BekkvikKorsvollTunet16.01.2018
      Stian N LandeLuraBodø16.01.2018
      Malene U LarsenNTNUINidaros12.01.2018
      Andreas RønningSundeBrodd12.01.2018
      David H PettersenAltaHammerfest/Forsøl14.01.2018
      Emil MolandBærums VerkAsker15.01.2018
      Marius DamhaugFjerdingbySagene15.01.2018
      Filip HalvorsrødFredrikstadSveiva15.01.2018
      Kristine GravdalNTNUIStavanger15.01.2018
      Dag A H SommerBygdø MonolittenTunet16.01.201801.05.2018
      Bjørn E SteneGreåkerSandnes15.01.2018
      Marius BakkeliUISILura16.01.2018
      Mia NorellBroddLye15.01.201801.05.2018
      Lene StorøTSITromsø16.01.2018
      Tiia H GrønTSITromsø16.01.2018
      Sigrid KarlstrømOSITromsø16.01.2018
      Adrian K JohansenGjerdrumSveiva18.01.2018
      Frøya E SkyrødStrømmenTunet19.01.2018
      Helene BlessStavangerAsker19.01.2018
      Ida U RønningenFreidigTSI16.01.2018
      michael CaceresAskerDrammen19.01.2018
      Mads R MiennaKarasjokAlta19.01.2018
      Peter FahlströmFredrikstadAlta19.01.2018
      Sunniva K HauglinTunetSagene19.01.2018
      Andreas WestbySarpsborgNTNUI19.01.2018
      mari GrønlundSageneTromsø19.01.2018
      Stanley JensenSandnesAkerselva18.01.201801.05.2018
      Filip HalvorsrødSveivaFredrikstad19.01.201801.05.2018
      Rune JohansenBK9000Harstad19.01.201801.05.2018
      Theodor B BondevikFreidigTrygg/Lade19.01.201801.05.2018
      Gyrd HarstadLillehammerHarstad19.01.2018
      Glenn TåjetSageneAkerselva19.01.2018
      Ole B LøchenHaugerudGjelleråsen04.03.2018
      Ole J JansenKautokeinoKarasjok17.03.2018
      Brage MyrlandÅlgårdSandnes13.04.2018
      Theodor BondevikTrygg/LadeFreidig13.04.2018
      Torgeit ÅdlandSøreideFjell-Kameraterne13.04.2018
Forbundet
  • Om forbundet
    • Kontakt oss
    • Protokoller
    • Utmerkelser
    • Forbundsting
    • Mål og Verdier
  • Lisens - Forsikring
  • Arrangement
  • Utvikling
    • Aktivitet
      • Rekruttere
      • Beholde
      • Kontakt oss
    • Trener/leder
      • Bli trener/leder
      • Inspirasjon som trener/leder
      • Klubben ønsker ny trener/leder
    • Klubb
      • Kontakt/besøk
      • Prosess
      • Utdanning/kurs og verktøykassen
  • Utdanning
  • Regelverk
    • Norges idrettsforbunds lov og bestemmelser
    • Lov for Norges Bandyforbund
    • Sanksjons- og protestreglement
    • Retningslinjer
    • Idrettenes regelverk
Innebandy
  • Praktisk info
    • Kontakt oss
    • Årsplan 2018/2019
    • Overganger
    • Årsmøter
    • Idrett for alle
      • EL-innebandy
      • Super-innebandy
      • Mangfold
    • Minirunder
    • Camper
    • Hvordan starte en klubb
    • Veibeskrivelse til haller
    • Protokoller og referater
    • Historie
    • Idrettssystemene
  • Kamper
    • Serier
      • Neste kamper LIVE
      • Eliteserien menn
      • Eliteserien kvinner
      • 1. div. østland menn
    • NM
      • NM InnebandyLIVE
      • NM menn
      • NM kvinner
      • NM aldersbestemt
    • E-cup
    • Statistikk
      • Eliteserien menn
      • Eliteserien kvinner
      • 1. div. østland menn
      • NM
      • Elitekval menn
    • Turneringer
    • Instrukser og retningslinjer
  • Utvikling
    • Aktivitet
    • Trener/leder
    • Klubb
  • Utdanning
  • Landslag
    • A-landslag menn
    • A-landslag kvinner
    • U19-landslag menn
    • U19-landslag kvinner
    • Antidoping
    • Vikingen
    • Landslagsinfo
    • Statistikk
  • Regelverk
    • Spillereglement Innebandy
    • Spillereglement EL-innebandy
    • Kampreglement innebandy
    • Kampreglement EL-innebandy
    • Lover
    • Retningslinjer og bestemmelser
    • Instrukser
    • Skjemaer
    • Lisens
Bandy
  • Praktisk info
    • Kontakt oss
    • Generalterminplan
    • Overganger
    • Dommere
    • Klubbservice
    • Årsmøter
    • Anlegg
    • Idrettssystemene
  • Kamper
    • World Cup
    • NM-sluttspill
    • Turneringer/cuper
    • Instrukser og retningslinjer
    • Statistikk
  • Utvikling
    • Aktivitet
    • Trener/leder
    • Klubb
  • Utdanning
  • Landslag
  • Regelverk
    • Spillereglement
    • Kampreglement
    • Lover
    • Retningslinjer og bestemmelser
    • Instrukser
    • Skjemaer
    • Lisens
Landhockey
  • Praktisk info
    • Kontakt oss
    • Overganger
    • Årsplan 2016/2017
    • Årsmøter
    • Hvordan starte en klubb
    • Minirunder
    • Info anlegg
    • Protokoller og referater
    • Historie
  • Kamper
    • Serier
    • NM
    • Statistikk
    • Private turneringer
    • E-Cup
  • Utvikling
    • Aktivitet
    • Trener/leder
    • Klubb
  • Utdanning
    • Kurs i regi av FIH og EHF
  • Landslag
    • A-landslag menn
    • U21-landslag menn
  • Regelverk
    • Spillereglement Utendørs
    • Spillereglement Innendørs
    • Kampreglement
    • Lover
    • Retningslinjer og bestemmelser
    • Instrukser
    • Skjemaer
    • Lisens
Regioner
    Oslo og Akershus Bandyregion
    • Praktisk info
      • Kontakt oss
      • Finn din klubb
      • Hvordan starte en klubb
      • Idrettshaller
      • Utvikling og rekruttering
      • Avgifter og honorarer
      • Forsikring og lisens
      • Årsmøter, protokoller og referater
      • Planer
      • Idrettssystemer
      • Skjema
      • Om regionen
    • Kamper
      • Kampskjema
      • Instrukser og retningslinjer
      • Statistikk
      • Kamplengder
    • Minirunder
      • Hva er Minirunde
      • Terminliste
      • Påmelding
      • Håndbok for arrangører
      • Neste Minirunde
    • Utdanning
      • Dommer
      • Trener
    • Dommer
      • Dommerhonorar
      • Dommernummer
      • Informasjon til dommere
    • Regelverk
      • Spillereglement Innebandy
      • Spillereglement EL-Innebandy
      • Kampreglement Innebandy
      • Kampreglement EL-Innebandy
      • Lover
      • Retningslinjer og bestemmelser
      • Instrukser
      • Lokale bestemmelser
    Sørøst Bandyregion
    • Praktisk info
      • Kontaktinfo region
      • Dommer
      • Finn din klubb
      • Hvordan starte en klubb
      • Idrettshaller
      • Utvikling og rekruttering
      • Avgifter og honorarer
      • Forsikring – Lisens
      • Årsmøter, protokoller og referater
      • Planer
      • Idrettssystemene
      • Skjema
      • Om regionen
    • Kamper
      • Serier
      • Vestfold/Telemark serierunder
      • Kamptider
      • Aktivitetsrunder
      • Omberamming
      • Dispensasjoner
      • Turneringer
      • Statistikk
    • Minirunder
      • Hva er minirunder
      • Terminliste
      • Påmelding
      • Oppsett 20 oktober
      • Instrukser og bestemmelser
    • Aktivitetstilbud
      • Venneturneringer
      • Idrett for alle
        • El innebandy
        • SUPER- innebandy
        • Mangfold
      • Camper/Samlinger
    • Utvikling
      • Rekruttering
      • Utvikling
      • Nybegynnerkurs
      • Skolebesøk
      • Camper/Samlinger
    • Utdanning
      • Arrangement
      • Dommere
      • Klubben
      • Organisasjon og ledelse
      • Trenere
      • Praktisk info
    • Regelverk
      • Spillereglement innebandy
      • Spillereglement EL-innebandy
      • Kampreglement innebandy
      • Kampreglement EL-innebandy
    Innlandet Bandyregion
    • Praktisk info
      • Kontakt oss
      • Om oss
      • Finn din klubb
      • Regelverk
        • Vedtekter Innlandet Bandyregion
        • Spillereglement Innebandy
        • Kampreglement innebandy
        • Lover
      • Møtefiler
      • Avgifter og honorarer
      • Dommer
      • Dispensasjoner
      • Idrettssystemene
    • Kamper
      • Terminliste/resultat
      • Statistikk
      • Kommende kamper
      • Kampskjema
    • Minirunder
      • Terminliste/oppsett
      • Aldersinndeling/Dispensasjoner
      • Påmelding
      • Arrangørinstruks
    • Aktivitetstilbud
      • Idrett for alle
        • El-Innebandy
        • Super-Innebandy
        • Mangfold
      • Camper
    • Utvikling
      • Camper
    • Utdanning
      • Dommer
      • Trener
    Buskerud Bandykrets
    Sørvest Bandyregion
    • Praktisk info
      • Kontakt oss
      • Årshjul
      • Finn din klubb
      • Langtidsplan 2017-2020
        • Trenere
        • Dommere
        • Organisasjon og ledelse
        • Arrangement
        • Aktivitetstilbud
        • Anlegg
      • Handlingsplan
        • Trenere
        • Dommere
        • Organisasjon og ledelse
        • Arrangement
        • Aktivitetstilbud
        • Anlegg
      • Avgifter og honorarer
      • Regionsting
      • Møtefiler
      • Dommer
      • Dispensasjoner
        • Dispensasjoner Rogaland Sør
        • Rogaland Nord
        • Dispensasjoner Agder
      • Lisens
      • Regelverk
        • Spillereglement Innebandy
        • Spillereglement EL-Innebandy
        • Kampreglement innebandy
        • Kampreglement EL-Innebandy
        • Lover
        • Lisens
        • Retningslinjer og bestemmelser
        • Omberammingsreglement
      • Idrettsystemene
      • Overganger
    • Kamper
      • Kommende kamper
      • Statistikk
      • Stavanger Open
      • NM aldersbestemt
      • NM-veka
      • Omberammingsreglement
      • Serieinformasjon
      • Historikk
    • Minirunder
      • Terminliste/Oppsett
      • Aldersinndeling
      • Påmelding
      • Betaling
      • Premiering
      • Arrangørinstruks
      • Barneidrettsbestemmelser
      • Foreldrevett
      • Retningslinjer for innebandy for barn
    • Aktivitetstilbud
      • Minirunder
        • Terminliste/Oppsett
        • Aldersinndeling
        • Påmelding
        • Betaling
        • Premiering
        • Arrangørinstruks
        • Barneidrettsbestemmelser
        • Foreldrevett
        • Retningslinjer for innebandy for barn
      • Venneliga
      • Idrett for alle
        • El-Innebandy
        • Super-Innebandy
        • Mangfold
      • Camper
      • Norway Summer Games
      • Stavanger Open
      • Haugaland Open
      • Skoleturneringer
        • Skoleturnering Rogaland Sør
        • Skoleturnering Rogaland Nord
        • Skoleturnering Agder
    • Utvikling
      • Kontakt
      • Aktivitet
        • Rekruttere
        • Beholde
      • Trener/leder
        • Bli trener/leder
        • Inspirasjon som trener/leder
        • Klubben ønsker ny trener/leder
      • Klubb
        • Kontakt/besøk
        • Prosess
        • Utdanning/kurs og verktøykassen
      • Camper
      • Treningstips
        • Innebandy DVDen
    • Utdanning
      • Dommer
      • Trener
      • Organisasjon og ledelse
      • Arrangement
      • Klubben
      • Søk i kurs
    Hordaland Bandykrets
    • Praktisk info
      • Kontakt oss
      • Årsmøte
      • Møtefiler
      • Omberamming
      • Avgifter og honorarer
      • Overganger
      • Lisens
      • Idrettssystemene
      • Regelverk
        • Lokale bestemmelser
        • Spillereglement Innebandy
        • Spillereglement El-Innebandy
        • Kampreglement Innebandy
        • Kampreglement EL-Innebandy
        • Lover
        • Lisens
        • Omberamming
    • Kamper
      • Kommende kamper
      • Statistikk
      • Venneliga
      • Omberamming
      • Historikk
    • Miniturneringer
      • Terminliste/Oppsett
      • Aldersinndeling
      • Påmelding
      • Betaling
      • Premiering
      • Arrangørinstruks
      • Barneidrettsbestemmeler
      • Foreldrevett
      • Retningslinjer for innebandy for barn
    • Aktivitetstilbud
      • Venneliga
        • Påmelding
        • Informasjon/regler
      • Idrett for alle
        • El-Innebandy
        • Super-Innebandy
        • Mangfold
      • Camper
    • Utvikling
      • Kontakt
      • Aktivitet
        • Rekruttere
        • Beholde
      • Trener/leder
        • Bli trener/leder
        • Inspirasjon som trener/leder
        • Klubben ønsker ny trener/leder
      • Klubb
        • Kontakt/besøk
        • Prosess
        • Utdanning/kurs og verktøykassen
    • Utdanning
      • Dommer
      • Trener
      • Organisasjon og ledelse
      • Arrangement
      • Klubben
    Sogn og Fjordane Bandykrins
    Midt-Norge Bandyregion
    • Praktisk info
      • Styret MNBR
        • Protokoller og møtedokumenter
      • Klubboversikt
      • Dommere
      • Idrettshaller
        • Halltilgjengelighet, Trondheim kommune
      • Lisens
      • Prioriteringer: Topp vs. bredde
      • Historie
      • Linker
      • Lover og regelverk
        • Flyttereglement
        • Spillereglement innebandy
        • Kampreglement innebandy
        • Lover
      • Kontakt oss
    • Minirunder
      • Minirunder sesongen 2018/19
      • Kampoppsett 2018/19
      • Søke om å arrangere minirunder
      • Foreldrevett
    • Aktivitetstilbud
      • SUPER-INNEBANDY
      • El-innebandy
      • Minirunde
      • Mini League
        • Kampoppsett ML
      • Weekend League
        • Kampoppsett WL
      • Ordinært seriespill
        • Sluttspill senior
      • Løkkebandy
        • Kampoppsett 2018/19 – DEL 1
      • Sunday League
        • Kampoppsett SL
      • Trønderserien
        • Kampoppsett 2018/19
      • Møre og Romsdal
      • Bandy
      • Landhockey
      • Camper
    • Kamper
      • Idrettens systemer
        • Veiledningsvideoer etc.
      • Statistikk 1993/94-2017/18
    • Utvikling
      • Kontakt
      • SLU
      • Camper
      • Treningstips
    • Utdanning
      • Dommer
        • Dommerkurs i Midt-Norge
      • Trener
      • Andre kurs
    Nord-Norge Bandyregion
    • Praktisk info
      • Kontakt oss
      • Regelverk
        • Spillereglement innebandy
        • Spillereglement EL-innebandy
        • Kampreglement innebandy
        • Kampreglement EL-innebandy
        • Lover
        • Lisens
      • Overganger
      • Møtefiler
      • Avgifter og honorarer
    • Kamper
    • Minirunder
      • Terminliste/Oppsett
      • Aldersinndeling
      • Barneidrettsbestemmelser
    • Aktivitetstilbud
      • Minirunder
      • Idrett for alle
        • EL-Innebandy
    • Utvikling
      • Kontakt
      • Aktivitet
        • Rekruttere
        • Beholde
    • Utdanning
      • Dommer
      • Trener
      • Organisasjon og ledelse
      • Arrangement
      • Klubben