• Generalterminplan 2018/19
    SeptemberHvaHvor
    1.A-landslaget Herrer SamlingMarienlyst, Drammen
    2. ForbundstingUllevaal Stadion, Oslo
    8.-9.Sarpsborg Bandy/Fotball Cup
    (spillere f. '02-'08)
    Sarpsborg
    OktoberHvaHvor
    11.-14.World Cup herrerSandviken, Sverige
    16.Samling U19Marienlyst, Drammen
    17.-18. A-landslaget Herrer Samling
    20. og 26.Kosa Open: Gutt (f. '02-'03)Stabekkbanen/Hauger
    27. og 31.Kosa Open: Smågutt (f. '04-'05)
    Kosa Open: Jenter (f. '03-05')
    Stabekkbanen/Hauger
    28. -29. Senior kretsmesterskap BuskerudSolbergbanen kunstis, Solbergelva
    31.Kosa Open: Junior (f. '99-'01)Stabekkbanen/Hauger
    NovemberHvaHvor
    2.-4.World Cup Girls 17
    Norske Lag: Høvik IF og Solberg SK
    Vetlanda, Sverige
    2.-4.Mini World Cup gutter (f. 2003 el. senere)
    Norske Lag: Røa IL, Solberg SK og Ready
    Bollnäs, Sverige
    3.Kosa Open: Junior (f. '99-'01)Stabekkbanen/Hauger
    3.Kosa Open: Lillegutt (f. '07)Stabekkbanen/Hauger
    3.Kosa Open: Knøtt (f. '09 og '10)Stabekkbanen/Hauger
    4.Kosa Open: Lillegutt/Jenter (f. '06)Stabekkbanen/Hauger
    4.Kosa Open: Minigutt (f. '08)/Jenter Stabekkbanen/Hauger
    4.Senior kretsmesterskap BuskerudSolbergbanen kunstis, Solbergelva
    7.Seriestart Elite Herrer
    10.-11.Sparebanken Cup
    (spillere f. '06/ '07 og yngre)
    Vikingskipet, Hamar
    13.Seriestart 1. divisjon
    15.A-landslaget Herrer Samling
    17.Samling Norge U19
    17.-18.Marienlyst Cup (f. '06-'11)Marienlyst, Drammen
    24.-25.MIF Vassenga 7'er cup
    (f. '06-'11)
    Vassenga, Mjøndalen
    30. Frigg cup: 11-er cup for smågutt (f. '04-'05)Frogner Stadion, Oslo
    DesemberHvaHvor
    1.-2.Frigg Cup: 11-er for smågutt (f. '04-'05)
    Frigg Cup: 7-er for gutter/jenter (f. '06-'11)
    Frogner Stadion, Oslo
    4.-5.A-landslaget Herrer Samling
    6.Norge A-Herrer vs. The Immigrants, kl. 19.00 Solbergbanen
    7.-9.Internasjonal turnering herrer:
    7. NO - RUS 19:00
    8. NO - FIN 13:00
    9. NO - SWE 14:00
    Rättvik, Sverige
    8.-9.Norge U19 Gutter Samlinger
    Norge U17 Gutter Samlinger
    8.-9.Stabæk JentecupStabekkbanen, Bærum
    27.-28.Drammen Bandy Junior Cup
    Norge U17 Gutter, U19 og Universiadelaget deltar.
    Marienlyst, Drammen
    JanuarHvaHvor
    3.A-landslaget Herrer Samling
    5.-6.Røa Energizer Cup (f. '06-'11)Røa Kunstisbane Bogstad, Oslo
    5.-6.MIF Vassenga Cup for smågutt
    (f. '04-'05)
    Vassenga, Mjøndalen
    12.-13.Øvrevoll Hosle Cup (Jenter og Gutter f. '06-11)Hoslebanen, Bærum
    12./13.Kretslagsturnering gutt (f. '03 – førsteårs)
    12. Kretslagsturnering jenter (f. '02 el. senere)Øren Kunstisbane, Drammen
    13.Kretslagsturnering gutter (f. '02 siste-års)Vassenga, Mjøndalen
    12./13.Kretslagturnering smågutt (f. 2004 – siste-års)
    12./13.Solberg Kiwi-cup Gutter/Jenter (f. '06-11)Solberg
    19.Haslum Cup (f. '09-12)Haslumbanen, Bærum
    19.Siste runde Elite Herrer
    21.Kvartfinale 1 Elite Herrer
    23.Kvartfinale 2 Elite Herrer
    24.-27.VM U19Krasnojarsk, Russland
    26.-27.Ready Cup (gutter og jenter f. '06-'11)Gressbanen, Oslo
    25.A-landslaget Herrer Samling
    26.-31.VM herrerVännersborg, Sverige
    FebruarHvaHvor
    1.-3.VM herrerVännersborg, Sverige
    2.-3.Snarøya Cup (f. '06-11')Snarøyabanen, Bærum
    3.Stabæk Knøttecup (f. '11-'12)Stabekkbanen, Bærum
    5.Kvartfinale 3 Elite Herrer
    7.Kvartfinale 4 Elite Herrer (evt.)
    9.Kvartfinale 5 Elite Herrer (evt.)
    Uke 6/7Barneskoleturnering AkershusBærum
    Uke 6/7Barneskoleturnering OsloOslo
    Uke 6/7Barneskoleturnering BuskerudBuskerud
    9.Ullern CCvest cup 2018 (gutter f. '06-'10 og jenter f. '06-'07)Ullernbanen, Oslo
    11.Semifinale 1 Elite Herrer
    13.Semifinale 2 Elite Herrer
    15.Semifinale 3 Elite Herrer
    17.Semifinale 4 Elite Herrer (evt.)
    19.Semifinale 5 Elite Herrer (evt.)
    18.-20.Stabæk Vinterferiebandy (f. '06-'10)Stabekkbanen, Bærum
    18.-20.Ready Vinterferiebandy Gressbanen, Oslo
    21.NM-finale Junior
    23./24. NM-finale Herrer og Damer
    MarsHvaHvor
    1.-3.VM U17 JenterVarkaus, Finland
    1.-12.Universiaden Herrer og DamerKrasnojarsk, Russland
    2.-3.Ready Jentecup (f. '02-'11)Gressbanen, Oslo
    5.BarneskolefinalerFrogner Stadion, Oslo
    9.Stabæk 7-er Cup (f. '07)Stabekkbanen, Bærum
    9.Ready Knøttecup (f. '11-'12)Gressbanen, Oslo
    10.Stabæk 7-er Cup (f. '08)Stabekkbanen, Bærum
    11.-15.Stabæk 11-er Cup (lilleg. f. '06)Stabekkbanen, Bærum
    16. Stabæk 7-er Cup (f. '09)Stabekkbanen, Bærum
    17.Stabæk 7-er Cup (f. '10)Stabekkbanen, Bærum
    Uke 11VM U17 Gutter (f. '02 eller senere)Arkangelsk, Russland
    AprilHvaHvor
    MaiHvaHvor
    JuniHvaHvor
    13.Årsmøte Bandyseksjonen 2019 Ullevaal Stadion, Oslo
  • Generalterminplan 2017/18
    SeptemberHvaHvor
    9.-10.Sarpsborg Bandy/Fotball Cup
    (spillere f. '01-'07)
    Sarpsborg
    24.NBF Jente- og damecupJar ishall
    OktoberHvaHvor
    12.-15.World Cup herrerSandviken, Sverige
    24. og 28.Kosa Open: Gutt (f. '01-'02)Stabekkbanen, Bærum
    25."Superfinale": Stabæk - Solberg, Elite (kl. 19.00)Stabekkbanen, Bærum
    26.-29.World Cup Women Surte, Sverige
    28. og 31.Kosa Open: Smågutt (f. '03-'04)Stabekkbanen (Bærum) og Bærum Idrettspark
    29.Dommeraspirantkurs (trinn 2)Stabekkbanen, Bærum
    29.Norge U19 – Ullevål elite kl. 18.00 Bergbanen, Oslo
    29.Norge U17 gutter – Hamar elite kl. 10.00Vikingskipet, Hamar
    NovemberHvaHvor
    1. og 4.Kosa Open: Junior (f. '98-'00)Bærum Idrettspark
    3.-5.World Cup Girls 17Vetlanda, Sverige
    3.-5.Mini World Cup gutter (f. 2001 el. senere) Bollnäs, Sverige
    4.Kosa Open: Lillegutt (f. '05)Stabekkbanen, Bærum
    4.Kosa Open: Minijenter (f. '07)Bærum Idrettspark
    4.Kosa Open: Minigutt (f. '07)Bærum Idrettspark
    4.-5.Sparebanken høstcup
    (spillere f. '05, '07 og '08)
    Vikingskipet, Hamar
    4.-5.Senior kretsmesterskap BuskerudSolbergbanen kunstis, Solbergelva
    5.Kosa Open: Lillegutt (f. '06)Stabekkbanen, Bærum
    5.Kosa Open: Knøtt (f. '08)Bærum Idrettspark
    5.Kosa Open: Knøtt (f. '09)Bærum Idrettspark
    7.Norge U17 gutter – Ullevål jr kl. 20.30Bergbanen, Oslo
    11.-12.Marienlyst Cup (f. '05-'10)Marienlyst, Drammen
    25.-26.Mjøndalen IF knøttecup
    (f. '05-'10)
    Vassenga, Mjøndalen
    DesemberHvaHvor
    1.-2.Frigg cup: 11-er cup for smågutt (f. '03-'04)Frogner Stadion, Oslo
    2.-3.Frigg cup: 7-er cup for gutter/jenter (f. '05-'10)Frogner Stadion, Oslo
    2.-3.Landslagssamling Damer
    4.Norge A-Herrer vs. The Immigrants, kl. 19.00 Solbergbanen
    8.-10.Internasjonal turnering: RUS, SVE, FIN, NORSöderhamn, Sverige
    9.Norge U19 vs. Solberg elite kl. 1600 Solbergbanen/Vassenga
    9.-10.Stabæk JentecupStabekkbanen, Bærum
    10.Norge U19 – Norge U17 kl. 10.00Marienlyst, Drammen
    15.-17.Snarøya småguttcup (f. '03-'04)Snarøya, Bærum
    27.-28.Drammen Bandy Junior CupMarienlyst, Drammen
    27.-28.Norge U17 deltar i JuleturneringMarienlyst, Drammen
    27.-29.Landslagssamling Damer
    JanuarHvaHvor
    6.-7.Røa Energizer Cup (f. '05-'10)Bogstad Vinterparadis, Oslo
    6.-7.Mjøndalen IF Cup for smågutt
    (f. '03-'04)
    Vassenga, Mjøndalen
    9.-13.VM damerChengde, Kina
    13.Kretslagsturnering gutt (f. '02 – førsteårs) Bærum Idrettspark
    14.Kretslagsturnering jenter (f. '01 el. senere)Klevjerhagan, Sande
    13.-14.KIWI SolbergCup 2018 (jenter og gutter f. '05-'10)Solbergbanen kunstis, Solbergelva
    13.-14.Øvrevoll Hosle Cup (jenter og gutter f. '05-'10)Hoslebanen, Bærum
    14.Kretslagturnering smågutt (f. 2003 – siste-års) Sarpsborg
    14.Kretslagsturnering gutt (f. 2001 – andre års)Marienlyst, Drammen
    20.Haslum Cup (f. '08-'11)Haslumbanen, Bærum
    26.-28.VM U19Drammen/Buskerud
    27.-28.Ready Cup (gutter og jenter f. '05-'10)Gressbanen, Oslo
    29.-31.VM herrerKhabarovsk, Russland
    FebruarHvaHvor
    1.-4.VM herrerKhabarovsk, Russland
    3.-4.Snarøya Cup (f. '05-'10)Snarøya, Bærum
    4.Stabæk Knøttecup (f. '10-'11)Stabekkbanen, Bærum
    6.Barneskoleturnering AkershusSnarøyabanen, Bærum
    8.Barneskoleturnering OsloBergbanen, Oslo
    9.-10.Ullern CCvest cup 2018 (gutter f. '05-'09 og jenter f. '05-'07)Ullernbanen, Oslo
    10.-11.Solberg Cup for gutter (f. '01-'02)Solbergbanen kunstis, Solbergelva
    19.-21.Stabæk Bandyakademi (f. '05-'09)Stabekkbanen, Bærum
    MarsHvaHvor
    3.-4.Ready Jentecup (f. '01-'10)Gressbanen, Oslo
    Uke 10Finaleuken: NM-finaler
    6.BarneskolefinalerFrogner Stadion, Oslo
    8.NM-finale Smågutt
    8.NM-finale Junior
    9.NM-finale Gutt
    9.NM: Damefinalen kl. 19.00Frogner Stadion, Oslo
    9.-11.Stabæk 7-er Cup (f. '06-'07)Stabekkbanen, Bærum
    10.Ready Knøttecup (f. '10-'12)Gressbanen, Oslo
    10.NM: Herrefinalen kl. 18.00Frogner Stadion, Oslo
    12.-16.Stabæk 11-er Cup (lilleg. f. '05)Stabekkbanen, Bærum
    17.-18.Stabæk 7-er Cup (f. '08-'09)Stabekkbanen, Bærum
    22.-24.VM U17 gutter Uljanovsk, Russland
    AprilHvaHvor
    5.Årsmøte Buskerud bandykrets kl. 18.00Vassenga, Mjøndalen
    MaiHvaHvor
    29.Årsmøte Oslo og Akershus Bandyregion bandy kl. 18.00Idrettens Hus Ekeberg, Oslo
    30.Regionsting Oslo og Akershus Bandyregion kl. 18.00Idrettens Hus Ekeberg, Oslo
    JuniHvaHvor
    14.Årsmøte Bandyseksjonen 2018 Ullevaal Stadion, Oslo
  • Generalterminplan 2016/17
    SeptemberHvaHvor
    3.-4.Sarpsborg Bandy/Fotball cup
    (spillere f. '00-'06)
    Sarpsborg
    17.Landslagssamling A-HerrerSnarøya, Bærum
    OktoberHvaHvor
    3.-5.Høstbandyskole
    (gutter og jenter
    f. '04-'07)
    Kongsberghallen
    13.-16.World Cup herrer
    Norsk lag: Stabæk
    Sandviken, Sverige
    25.Landslagssamling U17 GutterNIH, Oslo
    28.-30.World Cup Women
    Norsk lag: Høvik
    Ale Arena, Surte - Sverige
    29.Norge U19 - Ullevål jr.Bergbanen, Oslo
    29.-30.Kosa Open: Lillegutt (f. '04)
    Stabekkbanen, Bærum
    NovemberHvaHvor
    2.-5.Kosa Open: Smågutt (f. '02-03)
    Stabekkbanen (Bærum) og Bærum Idrettspark
    4.-6.World Cup Girls 17
    Norske lag: Høvik og Solberg
    Vetlanda, Sverige
    5.Dommeraspirantkurs (trinn 2)Hauger Bandykiosk, Bærum Idrettspark
    5.-6.Kosa Open: Lillegutt (f. '05)Stabekkbanen, Bærum
    6. og 8.-11.Kosa Open: Junior (f. '97-'99)Bærum Idrettspark
    7."Superfinale": Stabæk - Solberg, elite 19.00Stabekkbanen, Bærum
    12.Kosa Open: Gutt (f. '00-'01)Stabekkbanen, Bærum
    12.Kosa Open: Minigutt (f. '06)
    Bærum Idrettspark
    12.-13.Sparebanken høstcup
    (spillere f. '04-'08)
    Vikingskipet, Hamar
    12.-13.Skiold Marienlyst CupMarienlyst, Drammen
    13.Kosa Open: Knøtt (f. '07)
    Bærum Idrettspark
    13.Kosa Open: Knøtt (f. '08)Bærum Idrettspark
    13.Eliteserien: Seriestart
    16.Landslagssamling A-HerrerBergbanen, Oslo
    19.-20.Marienlyst Cup, 7ér cup
    (f. '04-'09)
    Marienlyst, Drammen
    26.-27.Mjøndalen IF knøttecup
    (f. '04-'09)
    Vassenga, Mjøndalen
    DesemberHvaHvor
    2.-4.Frigg cup: 11-er cup for smågutt
    (f. '02-'03)
    Frogner Stadion, Oslo
    2.-4.Frigg cup: 7-er gutter/jenter
    (f. '04-'09)
    Frogner Stadion, Oslo
    3./4.Landslagssamling U17 Gutter
    7.Norge A-Herrer vs. The Immigrants, 19.30Solbergbanen
    9.-11.Internasjonal turnering: RUS, SVE, FIN, NORTrollhättan, Sverige
    9.-11.Snarøya guttecup (f. '00-'01)Snarøya, Bærum
    10.Stabæk Jentecup Stabekkbanen, Bærum
    18.Landslagssamling U17 JenterFrogner Stadion, Oslo
    22.Landslagssamling U17 Gutter
    27.-28.Landslagssamling U19Bergbanen, Oslo
    27.-28.Drammen Bandys RomjulscupMarienlyst, Drammen
    27.-28.Norge U17 Gutter deltar i romjulscupMarienlyst, Drammen
    JanuarHvaHvor
    7.-8.Mjøndalen IF Cup for smågutt
    (f. '02-'03)
    Vassenga, Mjøndalen
    7.-8.Røa Energizer Cup (f. '04-'09)Bogstad Vinterparadis, Oslo
    14.Kretsdommerkurs
    (trinn 3)
    Vassenga, Mjøndalen
    14.Kretslagsturnering gutt
    f. '00 (2.års)
    Vassenga, Mjøndalen
    14.Kretslagsturnering smågutt '02 (siste års)Gressbanen, Oslo
    14.-15.Øvrevoll Hosle CUP (jenter og gutter f. '05-'09)Hoslebanen, Bærum
    14.-15.KIWI SolbergCup 2017 (jenter og gutter f. '04-'09)Solbergbanen kunstis, Solbergelva
    15.Kretslagsturnering gutt
    f. '01 (1.års)
    Marienlyst, Drammen
    15.Kretslagsturnering jenter (f. '00 eller senere)Klevjerhagan, Sande (reserve Konnerud)
    17.Landslagssamling U17 Gutter Bergbanen, Oslo
    20.Landslagssamling U17 JenterFrogner Stadion, Oslo
    21.Haslum Cup (f. '06-'10)Haslumbanen, Bærum
    22.Eliteserien: Runde 16
    23.-24.Landslagssamling U19 GutterBergbanen, Oslo
    23.Landslagssamling A-Herrer
    26.Barneskoleturnering BuskerudMarienlyst, Drammen
    26.-29.VM U19 gutterSyktyvkar, Russland
    28.-29.Ready Cup for gutter/j. (f. '04-'09) Gressbanen, Oslo
    28.-29.Landslagssamlinger Norge U17 Gutter
    29.-31.VM herrerSandviken, Sverige
    FebruarHvaHvor
    1.-5.VM herrerSandviken, Sverige
    2.-5.VM U17 gutterVarkaus, Finland
    4.-5.Snarøya Cup (f. '04-'09)Snarøya, Bærum
    5.Stabæk Knøttecup (f. '09-'10) Stabekkbanen, Bærum
    8.Eliteserien: Runde 17
    10.Eliteserien: Runde 18 (siste)
    11.Ullern CCvest cup (gutter og jenter f. '04-'08) Ullernbanen, Oslo
    14.Barneskoleturnering OsloBergbanen, Oslo
    14.Elite: Kvartfinale omgang 1
    16.Barneskoleturnering AkershusSnarøyabanen, Bærum
    16.Elite: Kvartfinale omgang 2
    17.-18.Landslagssamling U17 JenterFrogner Stadion, Oslo
    18.Elite: Kvartfinale omgang 3
    20.Elite: Kvartfinale omgang 4
    20.-22.Stabæk Bandyakademi (f. '04-'08) Stabekkbanen, Bærum
    22.Kvalikrunde 1: Elite/1.div. og 1.div./2.div.
    22.Elite: Kvartfinale omgang 5
    22.-26.VM U17 jenterIrkutsk, Russland
    25.Elite: Semifinale omgang 1
    26.Kvalikrunde 2: Elite/1.div. og 1.div./2.div.
    27.Elite: Semifinale omgang 2
    28.Kvalikrunde 3 (event.): Elite/1.div. og 1.div./2.div.
    MarsHvaHvor
    1.Elite: Semifinale omgang 3
    3.Elite: Semifinale omgang 4
    4.-5.Ready Jentecup (f. '00-'09) Gressbanen, Oslo
    4.-5.Ullevål cup for smågutt (f. '02-'03) Bergbanen, Oslo
    5.Elite: Semifinale omgang 5
    5.Finale Uoffisielt NM Old Boys (35+)
    5.Finale Interkrets Veteran (50+)
    6.A-Damer - PresselagetMarienlyst, Drammen
    Uke 10Finaleuken: NM-finaler
    7.BarneskolefinalerFrogner Stadion, Oslo
    9.NM-finale Smågutt
    9.NM-finale Junior
    10.NM-finale Gutt
    10.NM: Damefinalen kl 19.00Frogner Stadion, Oslo
    10.-12.Stabæk 7-er Cup (f. '05-06)Stabekkbanen, Bærum
    11.Ready knøttecup for bandysk.lag (f. '09-'10) Gressbanen, Oslo
    12.NM: Herrefinalen kl. 18.00Frogner Stadion, Oslo
    13.-17.Stabæk 11-er Cup (lilleg. f. '04) Stabekkbanen, Bærum
    18.-19.Stabæk 7-er Cup (f. '07-'08)Stabekkbanen, Bærum
    AprilHvaHvor
    6.Årsmøte Buskerud bandykrets kl. 18.00Vassenga, Mjøndalen
    MaiHvaHvor
    23.Årsmøte Oslo og Akershus Bandyregion bandy kl. 18.00Idrettens Hus Ekeberg, Oslo
    JuniHvaHvor
    15.Årsmøte Bandyseksjonen 2017Ullevaal Stadion, Oslo
Forbundet
  • Om forbundet
    • Kontakt oss
    • Protokoller
    • Utmerkelser
    • Forbundsting
    • Mål og Verdier
  • Lisens - Forsikring
  • Arrangement
  • Utvikling
    • Aktivitet
      • Rekruttere
      • Beholde
      • Kontakt oss
    • Trener/leder
      • Bli trener/leder
      • Inspirasjon som trener/leder
      • Klubben ønsker ny trener/leder
    • Klubb
      • Kontakt/besøk
      • Prosess
      • Utdanning/kurs og verktøykassen
  • Utdanning
  • Regelverk
    • Norges idrettsforbunds lov og bestemmelser
    • Lov for Norges Bandyforbund
    • Sanksjons- og protestreglement
    • Retningslinjer
    • Idrettenes regelverk
Innebandy
  • Praktisk info
    • Kontakt oss
    • Årsplan 2018/2019
    • Overganger
    • Årsmøter
    • Idrett for alle
      • EL-innebandy
      • Super-innebandy
      • Mangfold
    • Minirunder
    • Camper
    • Hvordan starte en klubb
    • Veibeskrivelse til haller
    • Protokoller og referater
    • Historie
    • Idrettssystemene
  • Kamper
    • Serier
      • Neste kamper LIVE
      • Eliteserien menn
      • Eliteserien kvinner
      • 1. div. østland menn
    • NM
      • NM InnebandyLIVE
      • NM menn
      • NM kvinner
      • NM aldersbestemt
    • E-cup
    • Statistikk
      • Eliteserien menn
      • Eliteserien kvinner
      • 1. div. østland menn
      • NM
      • Elitekval menn
    • Turneringer
    • Instrukser og retningslinjer
  • Utvikling
    • Aktivitet
    • Trener/leder
    • Klubb
  • Utdanning
  • Landslag
    • A-landslag menn
    • A-landslag kvinner
    • U19-landslag menn
    • U19-landslag kvinner
    • Antidoping
    • Vikingen
    • Landslagsinfo
    • Statistikk
  • Regelverk
    • Spillereglement Innebandy
    • Spillereglement EL-innebandy
    • Kampreglement innebandy
    • Kampreglement EL-innebandy
    • Lover
    • Retningslinjer og bestemmelser
    • Instrukser
    • Skjemaer
    • Lisens
Bandy
  • Praktisk info
    • Kontakt oss
    • Generalterminplan
    • Overganger
    • Dommere
    • Klubbservice
    • Årsmøter
    • Anlegg
    • Idrettssystemene
  • Kamper
    • World Cup
    • NM-sluttspill
    • Turneringer/cuper
    • Instrukser og retningslinjer
    • Statistikk
  • Utvikling
    • Aktivitet
    • Trener/leder
    • Klubb
  • Utdanning
  • Landslag
  • Regelverk
    • Spillereglement
    • Kampreglement
    • Lover
    • Retningslinjer og bestemmelser
    • Instrukser
    • Skjemaer
    • Lisens
Landhockey
  • Praktisk info
    • Kontakt oss
    • Overganger
    • Årsplan 2016/2017
    • Årsmøter
    • Hvordan starte en klubb
    • Minirunder
    • Info anlegg
    • Protokoller og referater
    • Historie
  • Kamper
    • Serier
    • NM
    • Statistikk
    • Private turneringer
    • E-Cup
  • Utvikling
    • Aktivitet
    • Trener/leder
    • Klubb
  • Utdanning
    • Kurs i regi av FIH og EHF
  • Landslag
    • A-landslag menn
    • U21-landslag menn
  • Regelverk
    • Spillereglement Utendørs
    • Spillereglement Innendørs
    • Kampreglement
    • Lover
    • Retningslinjer og bestemmelser
    • Instrukser
    • Skjemaer
    • Lisens
Regioner
    Oslo og Akershus Bandyregion
    • Praktisk info
      • Kontakt oss
      • Finn din klubb
      • Hvordan starte en klubb
      • Idrettshaller
      • Utvikling og rekruttering
      • Avgifter og honorarer
      • Forsikring og lisens
      • Årsmøter, protokoller og referater
      • Planer
      • Idrettssystemer
      • Skjema
      • Om regionen
    • Kamper
      • Kampskjema
      • Instrukser og retningslinjer
      • Statistikk
      • Kamplengder
    • Minirunder
      • Hva er Minirunde
      • Terminliste
      • Påmelding
      • Håndbok for arrangører
      • Neste Minirunde
    • Utdanning
      • Dommer
      • Trener
    • Dommer
      • Dommerhonorar
      • Dommernummer
      • Informasjon til dommere
    • Regelverk
      • Spillereglement Innebandy
      • Spillereglement EL-Innebandy
      • Kampreglement Innebandy
      • Kampreglement EL-Innebandy
      • Lover
      • Retningslinjer og bestemmelser
      • Instrukser
      • Lokale bestemmelser
    Sørøst Bandyregion
    • Praktisk info
      • Kontaktinfo region
      • Dommer
      • Finn din klubb
      • Hvordan starte en klubb
      • Idrettshaller
      • Utvikling og rekruttering
      • Avgifter og honorarer
      • Forsikring – Lisens
      • Årsmøter, protokoller og referater
      • Planer
      • Idrettssystemene
      • Skjema
      • Om regionen
    • Kamper
      • Serier
      • Vestfold/Telemark serierunder
      • Kamptider
      • Aktivitetsrunder
      • Omberamming
      • Dispensasjoner
      • Turneringer
      • Statistikk
    • Minirunder
      • Hva er minirunder
      • Terminliste
      • Påmelding
      • Oppsett 20 oktober
      • Instrukser og bestemmelser
    • Aktivitetstilbud
      • Venneturneringer
      • Idrett for alle
        • El innebandy
        • SUPER- innebandy
        • Mangfold
      • Camper/Samlinger
    • Utvikling
      • Rekruttering
      • Utvikling
      • Nybegynnerkurs
      • Skolebesøk
      • Camper/Samlinger
    • Utdanning
      • Arrangement
      • Dommere
      • Klubben
      • Organisasjon og ledelse
      • Trenere
      • Praktisk info
    • Regelverk
      • Spillereglement innebandy
      • Spillereglement EL-innebandy
      • Kampreglement innebandy
      • Kampreglement EL-innebandy
    Innlandet Bandyregion
    • Praktisk info
      • Kontakt oss
      • Om oss
      • Finn din klubb
      • Regelverk
        • Vedtekter Innlandet Bandyregion
        • Spillereglement Innebandy
        • Kampreglement innebandy
        • Lover
      • Møtefiler
      • Avgifter og honorarer
      • Dommer
      • Dispensasjoner
      • Idrettssystemene
    • Kamper
      • Terminliste/resultat
      • Statistikk
      • Kommende kamper
      • Kampskjema
    • Minirunder
      • Terminliste/oppsett
      • Aldersinndeling/Dispensasjoner
      • Påmelding
      • Arrangørinstruks
    • Aktivitetstilbud
      • Idrett for alle
        • El-Innebandy
        • Super-Innebandy
        • Mangfold
      • Camper
    • Utvikling
      • Camper
    • Utdanning
      • Dommer
      • Trener
    Buskerud Bandykrets
    Sørvest Bandyregion
    • Praktisk info
      • Kontakt oss
      • Årshjul
      • Finn din klubb
      • Langtidsplan 2017-2020
        • Trenere
        • Dommere
        • Organisasjon og ledelse
        • Arrangement
        • Aktivitetstilbud
        • Anlegg
      • Handlingsplan
        • Trenere
        • Dommere
        • Organisasjon og ledelse
        • Arrangement
        • Aktivitetstilbud
        • Anlegg
      • Avgifter og honorarer
      • Regionsting
      • Møtefiler
      • Dommer
      • Dispensasjoner
        • Dispensasjoner Rogaland Sør
        • Rogaland Nord
        • Dispensasjoner Agder
      • Lisens
      • Regelverk
        • Spillereglement Innebandy
        • Spillereglement EL-Innebandy
        • Kampreglement innebandy
        • Kampreglement EL-Innebandy
        • Lover
        • Lisens
        • Retningslinjer og bestemmelser
        • Omberammingsreglement
      • Idrettsystemene
      • Overganger
    • Kamper
      • Kommende kamper
      • Statistikk
      • Stavanger Open
      • NM aldersbestemt
      • NM-veka
      • Omberammingsreglement
      • Serieinformasjon
      • Historikk
    • Minirunder
      • Terminliste/Oppsett
      • Aldersinndeling
      • Påmelding
      • Betaling
      • Premiering
      • Arrangørinstruks
      • Barneidrettsbestemmelser
      • Foreldrevett
      • Retningslinjer for innebandy for barn
    • Aktivitetstilbud
      • Minirunder
        • Terminliste/Oppsett
        • Aldersinndeling
        • Påmelding
        • Betaling
        • Premiering
        • Arrangørinstruks
        • Barneidrettsbestemmelser
        • Foreldrevett
        • Retningslinjer for innebandy for barn
      • Venneliga
      • Idrett for alle
        • El-Innebandy
        • Super-Innebandy
        • Mangfold
      • Camper
      • Norway Summer Games
      • Stavanger Open
      • Haugaland Open
      • Skoleturneringer
        • Skoleturnering Rogaland Sør
        • Skoleturnering Rogaland Nord
        • Skoleturnering Agder
    • Utvikling
      • Kontakt
      • Aktivitet
        • Rekruttere
        • Beholde
      • Trener/leder
        • Bli trener/leder
        • Inspirasjon som trener/leder
        • Klubben ønsker ny trener/leder
      • Klubb
        • Kontakt/besøk
        • Prosess
        • Utdanning/kurs og verktøykassen
      • Camper
      • Treningstips
        • Innebandy DVDen
    • Utdanning
      • Dommer
      • Trener
      • Organisasjon og ledelse
      • Arrangement
      • Klubben
      • Søk i kurs
    Hordaland Bandykrets
    • Praktisk info
      • Kontakt oss
      • Årsmøte
      • Møtefiler
      • Omberamming
      • Avgifter og honorarer
      • Overganger
      • Lisens
      • Idrettssystemene
      • Regelverk
        • Lokale bestemmelser
        • Spillereglement Innebandy
        • Spillereglement El-Innebandy
        • Kampreglement Innebandy
        • Kampreglement EL-Innebandy
        • Lover
        • Lisens
        • Omberamming
    • Kamper
      • Kommende kamper
      • Statistikk
      • Venneliga
      • Omberamming
      • Historikk
    • Miniturneringer
      • Terminliste/Oppsett
      • Aldersinndeling
      • Påmelding
      • Betaling
      • Premiering
      • Arrangørinstruks
      • Barneidrettsbestemmeler
      • Foreldrevett
      • Retningslinjer for innebandy for barn
    • Aktivitetstilbud
      • Venneliga
        • Påmelding
        • Informasjon/regler
      • Idrett for alle
        • El-Innebandy
        • Super-Innebandy
        • Mangfold
      • Camper
    • Utvikling
      • Kontakt
      • Aktivitet
        • Rekruttere
        • Beholde
      • Trener/leder
        • Bli trener/leder
        • Inspirasjon som trener/leder
        • Klubben ønsker ny trener/leder
      • Klubb
        • Kontakt/besøk
        • Prosess
        • Utdanning/kurs og verktøykassen
    • Utdanning
      • Dommer
      • Trener
      • Organisasjon og ledelse
      • Arrangement
      • Klubben
    Sogn og Fjordane Bandykrins
    Midt-Norge Bandyregion
    • Praktisk info
      • Styret MNBR
        • Protokoller og møtedokumenter
      • Klubboversikt
      • Dommere
      • Idrettshaller
        • Halltilgjengelighet, Trondheim kommune
      • Lisens
      • Prioriteringer: Topp vs. bredde
      • Historie
      • Linker
      • Lover og regelverk
        • Flyttereglement
        • Spillereglement innebandy
        • Kampreglement innebandy
        • Lover
      • Kontakt oss
    • Minirunder
      • Minirunder sesongen 2018/19
      • Kampoppsett 2018/19
      • Søke om å arrangere minirunder
      • Foreldrevett
    • Aktivitetstilbud
      • SUPER-INNEBANDY
      • El-innebandy
      • Minirunde
      • Mini League
        • Kampoppsett ML
      • Weekend League
        • Kampoppsett WL
      • Ordinært seriespill
        • Sluttspill senior
      • Løkkebandy
        • Kampoppsett 2018/19 – DEL 1
      • Sunday League
        • Kampoppsett SL
      • Trønderserien
        • Kampoppsett 2018/19
      • Møre og Romsdal
      • Bandy
      • Landhockey
      • Camper
    • Kamper
      • Idrettens systemer
        • Veiledningsvideoer etc.
      • Statistikk 1993/94-2017/18
    • Utvikling
      • Kontakt
      • SLU
      • Camper
      • Treningstips
    • Utdanning
      • Dommer
        • Dommerkurs i Midt-Norge
      • Trener
      • Andre kurs
    Nord-Norge Bandyregion
    • Praktisk info
      • Kontakt oss
      • Regelverk
        • Spillereglement innebandy
        • Spillereglement EL-innebandy
        • Kampreglement innebandy
        • Kampreglement EL-innebandy
        • Lover
        • Lisens
      • Overganger
      • Møtefiler
      • Avgifter og honorarer
    • Kamper
    • Minirunder
      • Terminliste/Oppsett
      • Aldersinndeling
      • Barneidrettsbestemmelser
    • Aktivitetstilbud
      • Minirunder
      • Idrett for alle
        • EL-Innebandy
    • Utvikling
      • Kontakt
      • Aktivitet
        • Rekruttere
        • Beholde
    • Utdanning
      • Dommer
      • Trener
      • Organisasjon og ledelse
      • Arrangement
      • Klubben