Foto av: NBF
Uttak til Vikingen for U19-menn
Lukk
Vårt U19 landslag for menn skal gjennomføre Vikingen 18. august

I år har vi rekordmange som deltar på Vikingen for U19 menn. Vi kommer til å prioritere at de med lengst reisevei skal få teste først. Vi blir nødt til å dele utøverne inn i puljer og egne oppmøtetidspunkt.

Første pulje vil ha oppmøte kl. 1000 i Slorahallen, Strømmen.

Andre pulje har oppmøte kl. 1200

 

Veien videre:
Det vil bli avholdt inspirasjonssamlinger på forskjellige steder i Norge. Det er ikke avklart ennå hvilket sted eller tidspunkt.

Pulje 1 – oppmøte kl. 10

Brage Myrland                                   2002                Sandnes IBK              

Markus Aase                                      2002                Sandnes IBK              

Adrian Klungtveit Kyllingstad          2002                Sandes IBK                

Robin Ljosdal                                    2002                Sandnes IBK              

Kasper Hansen                                   2003                Sandnes IBK              

Anders Henriksen                              2002                Narvik                      

Kristian Wold                                    2002                Sjetne IL         

Iver Bakken                                       2003                Sjetne IL                                  

Mikael Rodahl Hansen                        2002                Nyborg IL                  

Fredrik Ålberg                                   2003                Nyborg IL                  

Odin Jørgensen                                  2003                Nyborg IL                  

Henrik Østerås                                   2002                Hagfors IBS               

Dennis Larsen                                    2002                Hagfors IBS                

Sander Lillemo                                  2003                Klæbu IBK               

Adrian Marco Sellesbak                     2003                Klæbu IBK                 

Kjetil Anderssen                                2002                Sunde IBK                 

Fredrik Mortensen                             2003                Sunde IBK                

Joakim Rage                                      2003                Sunde IBK                 

Thomas Karlsen                                 2003                Sunde IBK                 

Victor Stensland                                2003                Sunde IBK            

Joakim Gaudland                             2002                 Hommersåk IBK  

Mads Ranvik                                     2002                Tønsberg IBK       

Oscar Borvik Bærland                        2002                Tønsberg IBK         

Martin Hellstrøm                                 2002                Tønsberg IBK           

Sander Marvik                                   2002                Sunde IBK                

Johannes Matre Bergersen                 2002                Sunde IBK                

Kasper Kvarsnes                                2002                Slevik                         

Oliver Ågren                                      2002                Slevik                         

Andreas Eide                                     2002                Slevik                         

Benjamin Iversen                               2003                Slevik                        

Jamie Mathisen                                  2002                Slevik                         

Teodor Tvete                                     2002                Slevik                      

Marcus Lennander                             2002                Slevik                         

Martin Eriksen                                   2002                Slevik                        

Fredrik Andre Stordahl                     2002                Slevik                         

Elias Thomassen                                2003                Øreåsen IBK              

Hans Petter Hasle Nilsen                   2003                Øreåsen IBK                          

Sander Haagenrud Brønn                  2003                Øreåsen IBK              

Sander Sørby Pedersen                      2003                Øreåsen IBK              

Sverre Mikkelsen Olsbyengen           2002                Ajer                     

Martinus Toth Blindheim                  2002                Ajer                

Tobias Vermund                                2002                Ajer                            

Henrik Enersen                                  2002                Ajer                    

Haavard Sveen                                  2002                Ajer                 

Thomas Borza                                    2002                Ajer                

Sebastian Lie                                     2002                Ajer               

Jonathan Børdahl                               2002                Ajer               

David Johannes Serholdt Jensen       2003                Ajer           

Tobias Nilssen Opedahl                     2002                Ajer      

Håkon Hersleth                                  2003                Ajer        

Gustav Odberg                                  2003                Ajer         

Jesper Sandtangen                             2002                Sarpsborg IBK           

Magnus Henriksen                             2003                Sarpsborg IBK           

Harald Svendsen                               2002                Sarpsborg IBK           

Stian Torget                                       2002                Sarpsborg IBK          

William Lindbeck                              2002                Sarpsborg IBK           

Christoffer Gjødalstuen                     2003                Sarpsborg IBK           

Sebastian Holmen                              2002                Sarpsborg IBK           

Imre Ødegård-Risbakken                  2002                Sarpsborg IBK

Herman Bjørndal-Riis                        2002                Vålerenga IB                    

Pulje 2 – oppmøte kl. 12

Sander F. Gulbrandsen                      2002                Strømmen                   

Stian Bakken                                     2003                Strømmen                   

Emil Johannessen                               2002                Lilleström IBK           

Marcus Kvam                                    2003                Ull-Kisa IBK              

Christian Larsen                                 2003                Ull-Kisa IBK              

Mathias Gram Larsen                        2003                Ull-Kisa IBK              

Sebastian Bøgh                                  2002                Ull-Kisa IBK              

Henrik Amundsen                             2003                Gjelleråsen IF            

Joakim Backsæter                              2002                Gjelleråsen IF             

Even Holm Hjelmerud                       2003                Gjelleråsen IF             

Jørgen Neskvarn                                2003                Gjelleråsen IF             

Ola Normann                                     2003                Gjelleråsen IF             

Oliver Roberth                                   2003                Gjelleråsen IF             

Jørgen Halstenstad Sundquist             2003                Gjelleråsen IF             

Jonathan Aas Hansen                        2003                Sveiva IB                   

Jon Brynhildsen                                 2003                Sveiva IB                   

Anders Hegge Olsen                         2003                Sveiva IB                   

Magnus Mola                                     2003                Sveiva IB                   

Balder Leopold Skyrud                     2003                Sveiva IB                   

Sondre Fjeldberg Jensen                    2003                Sveiva IB                   

Elias Snellingen-Vikbjer                    2003                Sveiva IB                   

Lars Arkøy                                         2002                Sveiva IB                   

Mikal Bjanes                                      2002                Sveiva IB                   

Sander Grøtting Smedstad                2002                Sveiva IB                   

Filip Holmen                                      2002                Sveiva IB                  

Chris Eilert Aaslie Hauger                 2003                Sveiva IB                   

Jostein Nordseth                                2002                Sveiva IB                   

Amund Falkhaugen                           2002                Sveiva IB                   

Sebastian Hauglin                              2002                BMIL                         

Jacob Sortevik                                   2003                BMIL                        

Erik Angell Berg                                2002                BMIL                         

Sander Høst Bruun                            2003                Tunet IBK                  

Fredrik Frafjord                                 2002                Tunet IBK                  

Sander Thomasrud                             2002                Tunet IBK                  

Christian Ahlfors                               2002                Tunet IBK                  

Marcus Øen                                       2002                Tunet IBK                  

Martin Sahl                                        2002                Tunet IBK                  

Julian Ahlfors                                    2003                Tunet IBK                  

Niklas Larsen                                     2003                Tunet IBK 

Johannes Bøhn                                  2003                Tunet IBK

Jonas Heimdal                                   2003                Tunet IBK                  

Mathias Halland                                2003                Tunet IBK                  

Henrik Skrøvset                                 2003                Tunet IBK                  

Mathias Hammerstad                         2002                Bækkelaget SK         

Robert Kyllo                                      2002                Asker IBK                  

Robin Gabrielsson                             2003                Asker IBK                  

Ole Andreas Årøen                            2002                Asker IBK                  

Vetle Lindset Korslund                     2002                Asker IBK                  

Even Snare Sandbakk                      2002                Asker IBK                 

Philip Eugene Husby Coquelin          2002                Asker IBK                

Jonathan Carlquist                             2003                Asker IBK                  

Kristoffer Henriksen                          2002                Nor 92                       

Didrik Ripel                                       2002                Nor 92                      

Philip Willliam Kämpe                       2002                Nor 92                      

Markus Gommerud                            2002                Nor 92                         

Mathias Breidablikk                          2002                Nor 92                        

Alexander Brurberg Selbo                 2002                Nor 92                        

Sondre Gaarder Stavdal                    2002                Nor 92                        

Andreas Grønli                                  2002                Greåker IBK              

Theodor Larsen                                  2002                Greåker IBK              

Niklas Norheim                                  2002                Greåker IBK             

Patrick Bye                                        2002                Greåker IBK           

Sindre Harjo Kjellman                       2002                Greåker IBK              

Sander Fauskanger                            2002                Greåker IBK               

Pontus Anderzon                               2002                Greåker IBK             

Ludvig Løken Bauer                         2003                Greåker IBK            

Stian Søndreli                                    2002                Greåker IBK              

Marcus Larsen                                  2003                Greåker IBK              

Liam Edvardsen Ranum                    2003                Greåker IBK              

Erik Moræus                                      2002                Greåker IBK              

Fredrik Thulin                                    2002                Greåker IBK              

Andreas Loar Jensen                         2003                Greåker IBK              

Viktor Gustavsen                               2002                Greåker IBK              

Uttaket:

Sander F. Gulbrandsen                      2002                Strømmen                   

Stian Bakken                                     2003                Strømmen                   

Kasper Kvarsnes                                2002                Slevik                         

Oliver Ågren                                      2002                Slevik                         

Andreas Eide                                     2002                Slevik                         

Benjamin Iversen                               2003                Slevik                        

Jamie Mathisen                                  2002                Slevik                         

Teodor Tvete                                     2002                Slevik                      

Marcus Lennander                             2002                Slevik                         

Martin Eriksen                                   2002                Slevik                        

Fredrik Andre Stordahl                     2002                Slevik                         

Brage Myrland                                   2002                Sandnes IBK              

Markus Aase                                      2002                Sandnes IBK              

Adrian Klungtveit Kyllingstad          2002                Sandes IBK                

Robin Ljosdal                                    2002                Sandnes IBK              

Kasper Hansen                                   2003                Sandnes IBK              

Elias Thomassen                                2003                Øreåsen IBK              

Hans Petter Hasle Nilsen                   2003                Øreåsen IBK                          

Sander Haagenrud Brønn                  2003                Øreåsen IBK              

Sander Sørby Pedersen                      2003                Øreåsen IBK              

Langundo Skei-Hart                          2003                Lørenskog IBK          

Mathias Hammerstad                         2002                Bækkelaget SK         

Anders Henriksen                              2002                Narvik                      

Kristian Wold                                    2002                Sjetne IL         
Iver Bakken                                       2003                Sjetne IL                                  

Sverre Mikkelsen Olsbyengen           2002                Ajer                     

Martinus Toth Blindheim                  2002                Ajer                

Tobias Vermund                                2002                Ajer                            

Henrik Enersen                                  2002                Ajer                    

Haavard Sveen                                  2002                Ajer                 

Thomas Borza                                    2002                Ajer                

Sebastian Lie                                     2002                Ajer               

Jonathan Børdahl                               2002                Ajer               

David Johannes Serholdt Jensen       2003                Ajer           

Tobias Nilssen Opedahl                     2002                Ajer      

Håkon Hersleth                                  2003                Ajer        

Gustav Odberg                                  2003                Ajer         

Emil Johannessen                               2002                Lilleström IBK           

Mads Ranvik                                     2002                Tønsberg IBK       

Oscar Borvik Bærland                        2002                Tønsberg IBK         

Martin Hellstrøm                                 2002                Tønsberg IBK           

Robert Kyllo                                      2002                Asker IBK                  

Robin Gabrielsson                             2003                Asker IBK                  

Ole Andreas Årøen                            2002                Asker IBK                  

Vetle Lindset Korslund                     2002                Asker IBK                  

Even Snare Sandbakk                      2002                Asker IBK                 

Philip Eugene Husby Coquelin          2002                Asker IBK                

Jonathan Carlquist                             2003                Asker IBK                  

Kristoffer Henriksen                          2002                Nor 92                       

Didrik Ripel                                       2002                Nor 92                      

Philip Willliam Kämpe                       2002                Nor 92                      

Markus Gommerud                            2002                Nor 92                         

Mathias Breidablikk                          2002                Nor 92                        

Alexander Brurberg Selbo                 2002                Nor 92                        

Sondre Gaarder Stavdal                    2002                Nor 92                        

Andreas Grønli                                  2002                Greåker IBK              

Theodor Larsen                                  2002                Greåker IBK              

Niklas Norheim                                  2002                Greåker IBK             

Patrick Bye                                        2002                Greåker IBK           

Sindre Harjo Kjellman                       2002                Greåker IBK              

Sander Fauskanger                            2002                Greåker IBK               

Pontus Anderzon                               2002                Greåker IBK             

Ludvig Løken Bauer                         2003                Greåker IBK            

Stian Søndreli                                    2002                Greåker IBK              

Marcus Larsen                                  2003                Greåker IBK              

Liam Edvardsen Ranum                    2003                Greåker IBK              

Erik Moræus                                      2002                Greåker IBK              

Fredrik Thulin                                    2002                Greåker IBK              

Andreas Loar Jensen                         2003                Greåker IBK              

Viktor Gustavsen                               2002                Greåker IBK              

Marcus Kvam                                    2003                Ull-Kisa IBK              

Christian Larsen                                 2003                Ull-Kisa IBK              

Mathias Gram Larsen                        2003                Ull-Kisa IBK              

Sebastian Bøgh                                  2002                Ull-Kisa IBK              

Henrik Amundsen                             2003                Gjelleråsen IF            

Joakim Backsæter                              2002                Gjelleråsen IF             

Even Holm Hjelmerud                       2003                Gjelleråsen IF             

Jørgen Neskvarn                                2003                Gjelleråsen IF             

Ola Normann                                     2003                Gjelleråsen IF             

Oliver Roberth                                   2003                Gjelleråsen IF             

Jørgen Halstenstad Sundquist             2003                Gjelleråsen IF             

Mikael Rodahl Hansen                        2002                Nyborg IL                  

Fredrik Ålberg                                   2003                Nyborg IL                  

Odin Jørgensen                                  2003                Nyborg IL                  

Henrik Østerås                                   2002                Hagfors IBS               

Dennis Larsen                                    2002                Hagfors IBS               

Jonathan Aas Hansen                        2003                Sveiva IB                   

Jon Brynhildsen                                 2003                Sveiva IB                   

Anders Hegge Olsen                         2003                Sveiva IB                   

Magnus Mola                                     2003                Sveiva IB                   

Balder Leopold Skyrud                     2003                Sveiva IB                   

Sondre Fjeldberg Jensen                    2003                Sveiva IB                   

Elias Snellingen-Vikbjer                    2003                Sveiva IB                   

Lars Arkøy                                         2002                Sveiva IB                   

Mikal Bjanes                                      2002                Sveiva IB                   

Sander Grøtting Smedstad                2002                Sveiva IB                   

Filip Holmen                                      2002                Sveiva IB                  

Chris Eilert Aaslie Hauger                 2003                Sveiva IB                   

Jostein Nordseth                                2002                Sveiva IB                   

Amund Falkhaugen                           2002                Sveiva IB                   

Sander Lillemo                                  2003                Klæbu IBK               

Adrian Marco Sellesbak                     2003                Klæbu IBK                 

Sebastian Hauglin                              2002                BMIL                         
Jacob Sortevik                                   2003                BMIL                        

Erik Angell Berg                                2002                BMIL                         

Herman Bjørndal-Riis                        2002                Vålerenga IB              

Sander Høst Bruun                            2003                Tunet IBK                  

Fredrik Frafjord                                 2002                Tunet IBK                  

Sander Thomasrud                             2002                Tunet IBK                  

Christian Ahlfors                               2002                Tunet IBK                  

Marcus Øen                                       2002                Tunet IBK                  

Martin Sahl                                        2002                Tunet IBK                  

Julian Ahlfors                                    2003                Tunet IBK                  

Niklas Larsen                                     2003                Tunet IBK 
Johannes Bøhn                                  2003                Tunet IBK

Jonas Heimdal                                   2003                Tunet IBK                  

Mathias Halland                                2003                Tunet IBK                  

Henrik Skrøvset                                 2003                Tunet IBK                  

Sander Marvik                                   2002                Sunde IBK                

Johannes Matre Bergersen                 2002                Sunde IBK                

Kjetil Anderssen                                2002                Sunde IBK                 

Fredrik Mortensen                             2003                Sunde IBK                

Joakim Rage                                      2003                Sunde IBK                 

Thomas Karlsen                                 2003                Sunde IBK                 

Victor Stensland                                2003                Sunde IBK            

Jesper Sandtangen                             2002                Sarpsborg IBK           

Magnus Henriksen                             2003                Sarpsborg IBK           

Harald Svendsen                               2002                Sarpsborg IBK           

Stian Torget                                       2002                Sarpsborg IBK          

William Lindbeck                              2002                Sarpsborg IBK           

Christoffer Gjødalstuen                     2003                Sarpsborg IBK           

Sebastian Holmen                              2002                Sarpsborg IBK           

Imre Ødegård-Risbakken                  2002                Sarpsborg IBK
Joakim Gaudland                             2002                 Hommersåk IBK 

Program

Søndag
Første pulje møter kl. 1000 i Slorahallen, Strømmen

Puljeinndeling kommer senere.

Utøvere fra samme klubb vil komme i samme pulje eller i puljer som har nært oppmøtetidspunkt.

 

 

  • Kurs for innebandylandslagene

    For alle utøvere og landslagsledelse:
    Vi setter nå krav til at alle involverte i landslag skal ha gjennomført to kurs med e-læring, for å kunne delta på landslagsaktivitet. For alle som allerede har gjennomført Ren Utøver, vil det kun være behov for å laste opp diplomet i kurset listet nedenfor, med alle 7 modulene, som kreves for å få det kurset godkjent.

     

    For å logge inn, må man ha verifisert en en bruker av min idrett. Har man ikke det må man trykke på ny bruker.

     

    Begge kursene nedenfor må være gjennomført før deltagelse på landslagsaktivitet:
    (Trolig må du klikke på linken to ganger, første gang vil du få feilmelding og andre gang vil den fungere)

     

    1. Ren utøver: https://mi.nif.no/Event#0-010|id=66668899

    (Husk å laste opp diplomet – kurset vil bli verifisert/godkjent i etterkant)

     

    2. Idrettsernæring: https://mi.nif.no/Event#0-010|id=66668898

    (kurset er ferdig når alt er gjennomført – NBF får informasjon om dette automatisk)

  • Utøveravtalen innebandy

    De store særforbundene i norsk idrett har samarbeidet om en felles mal for utøveravtaler for idrettene. Det har vært viktig at forbund og utøvere får klare rammer å forholde seg til. Norges Bandyforbund har deltatt i denne prosessen og har nå tilpasset utøveravtalen til innebandy.
     

    Ved deltakelse på landslagsaktivitet anses avtalen som akseptert.

  • Landslagsledelse U19 menn

    Landslagsledelsen:
    Landslagssjef: Patric Jonsson mob: 414 67 102
    Landslagstrener: Andreas Hildremyr
    Fysioterapeut: Stian Walle Larsen
    Materialforvalter: Even Hovensjø Olsen

     

    Landslagskoordinator: Lars Bunæs +47 93 424257

  • Landslagsprogram U19 menn

    2019

    – August (16.-18.8) Vikingen

    – Samling/Inspirasjonshelg – ikke avklart

    – Samling/Inspirasjonshelg – ikke avklart

     

    2020

    – Februar  (1-2.2.)- Samling/Inspirasjonshelg

    – April (25.-26.4.) – Samling

     

    Med forbehold om endringer

     

Forbundet
  • Om forbundet
    • Kontakt oss
    • Protokoller
    • Utmerkelser
    • Forbundsting
    • Mål og Verdier
    • Varsling
  • Lisens - Forsikring
  • Arrangement
  • Utvikling
    • Aktivitet
      • Rekruttere
      • Beholde
      • Kontakt oss
    • Trener/leder
      • Bli trener/leder
      • Inspirasjon som trener/leder
      • Klubben ønsker ny trener/leder
    • Klubb
      • Kontakt/besøk
      • Prosess
      • Utdanning/kurs og verktøykassen
  • Utdanning
  • Regelverk
    • Norges idrettsforbunds lov og bestemmelser
    • Lov for Norges Bandyforbund
    • Sanksjons- og protestreglement
    • Retningslinjer
    • Idrettenes regelverk
Innebandy
  • Praktisk info
    • Kontakt oss
    • Årsplan 2019/2020
    • Overganger
    • Årsmøter
    • Idrett for alle
      • EL-innebandy
      • Super-innebandy
      • Mangfold
    • Minirunder
    • Camper
    • Hvordan starte en klubb
    • Veibeskrivelse til haller
    • Protokoller og referater
    • Historie
    • Idrettssystemene
    • Varsling
  • Kamper
    • Serier
      • Neste kamper LIVE
      • Eliteserien menn
      • Eliteserien kvinner
      • 1. div. østland menn
    • NM
      • NM InnebandyLIVE
      • NM menn
      • NM kvinner
      • NM aldersbestemt
    • E-cup
    • Statistikk
      • Eliteserien menn
      • Eliteserien kvinner
      • 1. div. østland menn
      • NM
      • Elitekval menn
    • Turneringer
    • Instrukser og retningslinjer
  • Utvikling
    • Aktivitet
    • Trener/leder
    • Klubb
  • Utdanning
  • Landslag
    • A-landslag menn
    • A-landslag kvinner
    • U19-landslag menn
    • U19-landslag kvinner
    • Antidoping
    • Vikingen
    • Landslagsinfo
    • Statistikk
  • Regelverk
    • Spillereglement Innebandy
    • Spillereglement EL-innebandy
    • Kampreglement innebandy
    • Kampreglement EL-innebandy
    • Lover
    • Retningslinjer og bestemmelser
    • Instrukser
    • Skjemaer
    • Lisens
Bandy
  • Praktisk info
    • Kontakt oss
    • Generalterminplan
    • Overganger
    • Dommere
    • Klubbservice
    • Årsmøter
    • Anlegg
    • Idrettssystemene
    • Varsling
  • Kamper
    • Serier
      • Neste kamper LIVE
      • Spiller- og lagstatistikk
      • Lagavgifter
      • Søknad om cup/turnering
      • Retningslinjer for cuper og turneringer
    • NM-sluttspill
      • Statistikk – NM
    • Turneringer/cuper
    • World Cup
    • Instrukser og retningslinjer
    • Statistikk
  • Utvikling
    • Aktivitet
    • Trener/leder
    • Klubb
  • Utdanning
  • Landslag
    • Universiaden
  • Regelverk
    • Spillereglement
    • Kampreglement
    • Lover
    • Retningslinjer og bestemmelser
    • Instrukser
    • Skjemaer
    • Lisens
Landhockey
  • Praktisk info
    • Kontakt oss
    • Overganger
    • Årsplan 2016/2017
    • Årsmøter
    • Hvordan starte en klubb
    • Minirunder
    • Info anlegg
    • Protokoller og referater
    • Historie
    • Varsling
  • Kamper
    • Serier
    • NM
    • Statistikk
    • Private turneringer
    • E-Cup
  • Utvikling
    • Aktivitet
    • Trener/leder
    • Klubb
  • Utdanning
    • Kurs i regi av FIH og EHF
  • Landslag
    • A-landslag menn
    • U21-landslag menn
  • Regelverk
    • Spillereglement Utendørs
    • Spillereglement Innendørs
    • Kampreglement
    • Lover
    • Retningslinjer og bestemmelser
    • Instrukser
    • Skjemaer
    • Lisens
Regioner
    Oslo og Akershus Bandyregion
    • Praktisk info
      • Kontakt oss
      • Finn din klubb
      • Hvordan starte en klubb
      • Idrettshaller
      • Utvikling og rekruttering
      • Avgifter og honorarer
      • Forsikring og lisens
      • Årsmøter, protokoller og referater
      • Årshjul
      • Idrettssystemer
      • Skjema
      • Om regionen
    • Kamper
      • Kampskjema
      • Instrukser og retningslinjer
      • Statistikk
      • Kamplengder
    • Minirunder
      • Hva er Minirunde
      • Terminliste
      • Påmelding
      • Håndbok for arrangører
      • Neste Minirunde
    • Utdanning
      • Dommer
      • Trener
    • Dommer
      • Dommerhonorar
      • Dommernummer
      • Informasjon til dommere
    • Regelverk
      • Spillereglement Innebandy
      • Spillereglement EL-Innebandy
      • Kampreglement Innebandy
      • Kampreglement EL-Innebandy
      • Lover
      • Retningslinjer og bestemmelser
      • Instrukser
      • Lokale bestemmelser
    • Bandykidz
      • Generell informasjon
    Sørøst Bandyregion
    • Praktisk info
      • Kontaktinfo region
      • Dommer
      • Finn din klubb
      • Hvordan starte en klubb
      • Idrettshaller
      • Utvikling og rekruttering
      • Avgifter og honorarer
      • Forsikring – Lisens
      • Årsmøter, protokoller og referater
      • Planer
      • Idrettssystemene
      • Skjema
      • Om regionen
    • Kamper
      • Serier
      • G17 og G15 kval
      • Vestfold/Telemark serierunder
      • Kamptider
      • Aktivitetsrunder
      • Omberamming
      • Dispensasjoner
      • Turneringer
      • Statistikk
    • Minirunder
      • Hva er minirunder
      • Terminliste
      • Påmelding
      • Oppsett 30 mars
      • Instrukser og bestemmelser
    • Aktivitetstilbud
      • Venneturneringer
      • Idrett for alle
        • El innebandy
        • SUPER- innebandy
        • Mangfold
      • Camper/Samlinger
    • Utvikling
      • Rekruttering
      • Utvikling
      • Nybegynnerkurs
      • Camper/Samlinger
    • Utdanning
      • Arrangement
      • Dommere
      • Klubben
      • Organisasjon og ledelse
      • Trenere
      • Praktisk info
    • Regelverk
      • Spillereglement innebandy
      • Spillereglement EL-innebandy
      • Kampreglement innebandy
      • Kampreglement EL-innebandy
    Innlandet Bandyregion
    • Praktisk info
      • Kontakt oss
      • Om oss
      • Finn din klubb
      • Regelverk
        • Vedtekter Innlandet Bandyregion
        • Spillereglement Innebandy
        • Kampreglement innebandy
        • Lover
      • Møtefiler
      • Avgifter og honorarer
      • Forsikring og Lisens
      • Dommer
      • Dispensasjoner
      • Idrettssystemene
    • Kamper
      • Terminliste/resultat
      • Statistikk
      • Tabell G15 2018/2019
      • Kommende kamper
      • Kampskjema
      • Søknadsskjema omberamming
    • Minirunder
      • Terminliste/oppsett
      • Aldersinndeling/Dispensasjoner
      • Arrangørinstruks
    • Aktivitetstilbud
      • RM 2019
      • Idrett for alle
        • El-Innebandy
        • Super-Innebandy
        • Mangfold
      • Camper
    • Utvikling
      • Camper
    • Utdanning
      • Dommer
      • Trener
    Buskerud Bandykrets
    Sørvest Bandyregion
    • Praktisk info
      • Kontakt oss
      • Årshjul
      • Finn din klubb
      • Utmerkelser
      • Langtidsplan 2017-2020
        • Trenere
        • Dommere
        • Organisasjon og ledelse
        • Arrangement
        • Aktivitetstilbud
        • Anlegg
      • Handlingsplan
        • Trenere
        • Dommere
        • Organisasjon og ledelse
        • Arrangement
        • Aktivitetstilbud
        • Anlegg
      • Avgifter og honorarer
      • Regionsting
      • Møtefiler
      • Dommer
        • Dommerinfo
        • Dommerliste
        • Dommertøy
        • Dommerkvittering
      • Dispensasjoner
        • Dispensasjoner Rogaland Sør
        • Rogaland Nord
        • Dispensasjoner Agder
      • Lisens
      • Regelverk
        • Spillereglement Innebandy
        • Spillereglement EL-Innebandy
        • Kampreglement innebandy
        • Kampreglement EL-Innebandy
        • Lover
        • Lisens
        • Retningslinjer og bestemmelser
        • Omberammingsreglement
      • Idrettsystemene
      • Overganger
    • Kamper
      • Kommende kamper
      • Statistikk
      • Stavanger Open
      • NM aldersbestemt
      • NM-veka
      • Omberammingsreglement
      • Serieinformasjon
      • Historikk
    • Minirunder
      • Terminliste/Oppsett
      • Aldersinndeling
      • Påmelding
      • Betaling
      • Premiering
      • Arrangørinstruks
      • Barneidrettsbestemmelser
      • Foreldrevett
      • Retningslinjer for innebandy for barn
    • Aktivitetstilbud
      • Minirunder
        • Terminliste/Oppsett
        • Aldersinndeling
        • Påmelding
        • Betaling
        • Premiering
        • Arrangørinstruks
        • Barneidrettsbestemmelser
        • Foreldrevett
        • Retningslinjer for innebandy for barn
      • Venneliga
      • Idrett for alle
        • El-Innebandy
        • Super-Innebandy
        • Mangfold
      • Camper
      • Norway Summer Games
      • Stavanger Open
      • Haugaland Open
      • Skoleturneringer
        • Skoleturnering Rogaland Sør
        • Skoleturnering Rogaland Nord
        • Skoleturnering Agder
    • Utvikling
      • Kontakt
      • Aktivitet
        • Rekruttere
        • Beholde
      • Trener/leder
        • Bli trener/leder
        • Inspirasjon som trener/leder
        • Klubben ønsker ny trener/leder
      • Klubb
        • Kontakt/besøk
        • Prosess
        • Utdanning/kurs og verktøykassen
      • Camper
      • Treningstips
        • Innebandy DVDen
    • Utdanning
      • Dommer
      • Trener
      • Organisasjon og ledelse
      • Arrangement
      • Klubben
      • Søk i kurs
    Hordaland Bandykrets
    • Praktisk info
      • Kontakt oss
      • Årsmøte
      • Møtefiler
      • LTP 2018-2025
      • Omberamming
      • Avgifter og honorarer
      • Overganger
      • Lisens
      • Idrettssystemene
      • Regelverk
        • Lokale bestemmelser
        • Spillereglement Innebandy
        • Spillereglement El-Innebandy
        • Kampreglement Innebandy
        • Kampreglement EL-Innebandy
        • Lover
        • Lisens
        • Omberamming
    • Kamper
      • Kommende kamper
      • Statistikk
      • Venneliga
      • Omberamming
      • Historikk
    • Miniturneringer
      • Terminliste/Oppsett
      • Aldersinndeling
      • Påmelding
      • Betaling
      • Premiering
      • Arrangørinstruks
      • Barneidrettsbestemmeler
      • Foreldrevett
      • Retningslinjer for innebandy for barn
    • Aktivitetstilbud
      • Venneliga
        • Påmelding
        • Informasjon/regler
      • Idrett for alle
        • El-Innebandy
        • Super-Innebandy
        • Mangfold
      • Camper
    • Utvikling
      • Kontakt
      • Aktivitet
        • Rekruttere
        • Beholde
      • Trener/leder
        • Bli trener/leder
        • Inspirasjon som trener/leder
        • Klubben ønsker ny trener/leder
      • Klubb
        • Kontakt/besøk
        • Prosess
        • Utdanning/kurs og verktøykassen
    • Utdanning
      • Dommer
      • Trener
      • Organisasjon og ledelse
      • Arrangement
      • Klubben
    Sogn og Fjordane Bandykrins
    Midt-Norge Bandyregion
    • Praktisk info
      • Styret MNBR
        • Protokoller og møtedokumenter
      • Klubboversikt
      • Dommere
      • Idrettshaller
        • Halltilgjengelighet, Trondheim kommune
      • Lisens
      • Prioriteringer: Topp vs. bredde
      • Historie
      • Linker
      • Lover og regelverk
        • Flyttereglement
        • Spillereglement innebandy
        • Kampreglement innebandy
        • Lover
      • Kontakt oss
    • Minirunder
      • Minirunder sesongen 2019/20
      • Kampoppsett minirunde
      • Søke om å arrangere minirunder
      • Foreldrevett
    • Aktivitetstilbud
      • SUPER-INNEBANDY
      • El-innebandy
      • Minirunde
      • Mini League
        • Kampoppsett ML
      • Weekend League
        • Kampoppsett WL
      • Ordinært seriespill
        • Sluttspill senior
      • Løkkebandy
        • Kampoppsett 2018/19 – DEL 1
        • Trondheim IBK
      • Sunday League
        • Kampoppsett SL
      • Trønderserien
        • Kampoppsett 2018/19
      • Møre og Romsdal
      • Bandy
      • Landhockey
      • Camper
    • Kamper
      • Idrettens systemer
        • Veiledningsvideoer etc.
      • Statistikk 1993/94-2017/18
    • Utvikling
      • Kontakt
      • SLU
      • Camper
      • Treningstips
    • Utdanning
      • Dommer
        • Dommerkurs i Midt-Norge
      • Trener
      • Andre kurs
    Nord-Norge Bandyregion
    • Praktisk info
      • Kontakt oss
      • Regionsting
      • Møtefiler
      • Regelverk
        • Spillereglement innebandy
        • Spillereglement EL-innebandy
        • Kampreglement innebandy
        • Kampreglement EL-innebandy
        • Lover
        • Lisens
      • Idrettsystemene
      • Overganger
      • Avgifter og honorarer
      • Dommer
        • Dommerkvittering
    • Kamper
      • Statistikk
      • Kommende kamper
    • Minirunder
      • Terminliste/Oppsett
      • Aldersinndeling
      • Barneidrettsbestemmelser
    • Aktivitetstilbud
      • Minirunder
      • Idrett for alle
        • EL-Innebandy
      • Hva skjer?
    • Utvikling
      • Kontakt
      • Aktivitet
        • Rekruttere
        • Beholde
    • Utdanning
      • Dommer
      • Trener
      • Organisasjon og ledelse
      • Arrangement
      • Klubben