Foto av: Børge Andreassen
Miniturneringen i Bøneshallen 26. september går som planlagt
|
|
22. september 2020av Børge Andreassen
Bergen kommune har åpnet opp for arrangementer på inntil 200 personer og dermed kan miniturneringen 26. september i Bøneshallen gå som planlagt.
Bergen kommune har igjen åpnet opp for arrangementer for inntil 200 personer. Miniturneringen i Bøneshallen går dermed som planlagt.
NB: Ett lag hadde meldt seg på to ganger. Oppsettet ble derfor oppdatert 22. september kl 1420. Dette påvirker kampene til lille-klassen.
Ellers får koronasituasjonen litt følger for den praktiske gjennomføringen av miniturneringen. Hallen har begrenset med publikumsplasser og det er krav om å kunne holde 1 meters avstand.
- Lagleder må levere liste over spillere, lagleder og foreldre som skal inn i hallen. Det kreves navn og telefonnummer. For barna ber vi om at foreldrenes mobilnummer oppgis.
- Hvert lag kan ha 4 voksne inkludert lagledere.
- Det blir dessverre ikke kiosk.
- 1-metersregelen må overholdes under hele turneringen. Unntaket er for spillerne under kampene.
- Det vil ikke være utlånsutstyr, inkludere køller og målvaktsutstyr.
- Medaljer vil deles ut til lagleder, som igjen deler ut til sitt lag.
- Spillerne må komme ferdig skiftet til hallen.
- Ytterdørene vil være låst og åpnes når det er klart for å slippe inn neste pulje.
- Minirunde 26. september 2020 Bøneshallen
- Sted: Bøneshallen
- Arrangør: Fjell-Kam IL
- PåmeldingLink
- Påmeldte lagLink
- Oppsett Bøneshallen (oppdatert 22. sep 2020 kl 1420)Excel-filPdf-fil
- Retningslinjer for gjennomføring av minirunder (innebandy)
Endringslogg
Retningslinjer for minirunder i Norges Bandyforbund
- 8. mars 2021: Endret punkt 3 om antall personer i hall.
- 4. november 2020: Endret punkt 3 om antall personer i idrettshallene. Endret punkt 9 om bruk av garderober.
- 11. september 2020: Lagt inn punkt 11 vedrørende bruk av felles utstyr.
- 4. september 2020: Lagt inn rutine i punkt 2 for oppbevaring og sletting av oppmøtelister, samt rutiner ved oppdaget smitte.