KLUBBOVERSIKT

Nedenfor er oversikt over våre medlemsklubber. Vi ønsker at klubbene hjelper oss med å holde denne listen så oppdatert som mulig til enhver tid.

KlubbLederE-postWebDraktfargeKommune
Aure ILÅshild Ulfsnespost@aureil.noLinkAure
Braatt ILOla Krogsrudebola@muzikguide.no LinkGul/oransjeKristiansund
Byafossen ILDenis Shulginleder@byafossen.noLinkGrønn og hvitSteinkjer
Byneset ILØyvind Byoyvindby@gmail.comLinkHvit og grønnTrondheim
Byåsen ILLeif LandeLinkRødTrondheim
Børsa ILVegar Godø Slørdalinnebandy@borsa-il.noLinkGul og svartSkaun
Charlottenlund SKErlend Høvdeerlend.hovde@gmail.com LinkGrå og rødTrondheim
Eide IBKMary Hatleneideinnebandyklubb@gmail.com LinkHviteEide
Eidsvåg ILAlexander Kloksetak.vedlikeholdservice@gmail.comLinkNesset
Ellingsøya ILTerje Slotsvikterje_slotsvik@hotmail.comLinkGulÅlesund
Flatås ILHans Kristan Eimgjellenhkeimhjellen@gmail.comLinkRødTrondheim
SK FreidigMarianne Kjosmarianne.steinsvik.kjos@gmail.comLinkRøde og gule striperTrondheim
Glåmos ILOddmar Haugsbakhaugsbak@roros.netLinkRøros
H.E.G ILTor Arne HoldenLinkGrønnRøros
Hødd ILJohn Vartdalleiar.hoddinnebandy@gmail.comLinkBlå og hvitUlstein
IL FramIngeborg BremsethLinkStjørdal
Klæbu IBKAnne Mette Hoxleder@kibk.no/ annemettehox@gmail.comLinkGrønn og SortTrondheim
Langevåg ILMarius Skjønbergmskj@live.noLinkGulSula
Leksvik ILLinkIndre Fosen
Levanger HSLan.neb@live.noLinkRødLevanger
LevangerstudenteneLinkLevanger
Lånke ILÅge SjølstadAge@stjordal-sjotransport.noLinkGul og sortStjørdal
Malvik ILBrynjar Svarstadbrynjar.svarstad@ranheim-pb.noLinkRødMalvik
Melhus ILKetil Kvaalketil.kvaal@kjeldsberg.noLinkMelhus
Molde IBKJan Rune Herheimjrherheim@gmail.comLinkBlåMolde
Namdalseid ILSissel Stormo Holtantigerjakt@gmail.comLinkNamsos
Nidaros IBKNarve Askenidaros@nibk.comLinkBlåTrondheim
Nidelv ILArvid Johnsenarvidjohnsen@hotmail.comLinkBlå og rødTrondheim
NTNUI BandyJørgen Røinejorgen.roine@hotmail.comLinkGul Trondheim
NTNUI InnebandyJørund Bratheiminnebandy-leder@ntnui.noLinkGul og grønnTrondheim
Nyborg ILJonas Westlyinnebandy@nyborgil.no / jonas.westly@hotmail.comLinkBlåTrondheim
Oppdal IBKArnt-Owe Ishoelaoishoel@gmail.comLinkRødOppdal
Ranheim IBKEystein Byeeysteinbye@gmail.comLinkBlåTrondheim
Selbu IBKSvein Morten Renåselbuinnebandy@gmail.comLinkSort og blåSelbu
Sjetne ILHanne Mari Sætherhannemsa@gmail.comLinkBurgunderTrondheim
SK Trygg/LadeAudun Otterstadaudunauf@gmail.comLinkHvitTrondheim
Skodje ILKenneth Neskenneth.nes@alesund.kommune.noLinkGulÅlesund
Surnadal ILRickard Larssonrickardlarsson83@gmail.com LinkBlåSurnadal
Sykkylven IBKØystein Bakkeoystein.bakke@mimer.noLinkRød og sortSykkylven
Trondheim LandhockeyklubbChanette Marie Øyaaslandhockey.trondheim@gmail.comLinkTrondheim
Trondheim IBKtrondheimibk@gmail.comLinkTrondheim
Utleira ILTore Baadshaugtbaad@hotmail.comLinkOransjeTrondheim
Volda IBKLluis Aguilaraguilar.lluis@gmail.comLinkBlåVolda
Yrjar IBKIvar Kristian Mjøenivar.yrjarinnebandyklubb@gmail.comLinkSortØrland
Ørsta ILØystein Krøvelkroveloystein@gmail.comLinkHvitØrsta
Åfjord ILTone Murvoldtmurvold@online.noLinkÅfjord
Ålesund IBKJohn Vartdalpost@hurricanesibk.noLinkRødÅlesund