KLUBBOVERSIKT

Nedenfor er oversikt over våre medlemsklubber. Vi ønsker at klubbene hjelper oss med å holde denne listen så oppdatert som mulig til enhver tid.

KlubbLederE-postDraktfargeKommune
Aure ILÅshild Ulfsnespost@aureil.noAure
Braatt ILOla Krogsrudebola@muzikguide.no Gul/oransjeKristiansund
Byneset ILØyvind Byoyvindby@gmail.comHvit og grønnTrondheim
Byåsen ILLeif LandeRødTrondheim
Børsa ILVegar Godø Slørdalinnebandy@borsa-il.noGul og svartSkaun
Charlottenlund SKIngvild Granumingranum@gmail.comGrå og rødTrondheim
Eide IBKMary Hatleneideinnebandyklubb@gmail.com HviteEide
Eidsvåg ILAlexander Kloksetak.vedlikeholdservice@gmail.comNesset
Ellingsøya ILTerje Slotsvikterje_slotsvik@hotmail.comGulÅlesund
Flatås ILHans Kristan Eimgjellenhkeimhjellen@gmail.comRødTrondheim
SK FreidigMarianne Kjosmarianne.steinsvik.kjos@gmail.comRøde og gule striperTrondheim
Glåmos ILOddmar Haugsbakhaugsbak@roros.netRøros
H.E.G ILTor Arne HoldenGrønnRøros
Hødd ILJohn Vartdalleiar.hoddinnebandy@gmail.comBlå og hvitUlstein
IL FramIngeborg BremsethStjørdal
Klæbu IBKJon Hallanleder@kibk.noGrønn og SortTrondheim
Langevåg ILMarius Skjønbergmskj@live.noGulSula
Leksvik ILIndre Fosen
Levanger HSLan.neb@live.noRødLevanger
LevangerstudenteneLevanger
Lånke ILÅge SjølstadAge@stjordal-sjotransport.noGul og sortStjørdal
Malvik ILBrynjar Svarstadbrynjar.svarstad@ranheim-pb.noRødMalvik
Melhus ILKetil Kvaalketil.kvaal@kjeldsberg.noMelhus
Molde IBKJan Rune Herheimjrherheim@gmail.comBlåMolde
Namdalseid ILSissel Stormo Holtantigerjakt@gmail.comNamsos
Nidaros IBKNarve Askenidaros@nibk.comBlåTrondheim
Nidelv ILArvid Johnsenarvidjohnsen@hotmail.comBlå og rødTrondheim
NTNUI BandyJørgen Røinejorgen.roine@hotmail.comGul Trondheim
NTNUI InnebandyEivind Hovdegård Furdalinnebandy-leder@ntnui.noGulTrondheim
Nyborg ILAudun Johanseninnebandy@nyborgil.no.BlåTrondheim
Oppdal IBKArnt-Owe Ishoelaoishoel@gmail.comRødOppdal
Ranheim IBKEystein Byeeysteinbye@gmail.comBlåTrondheim
Selbu IBKMorten Heggeselbuinnebandy@gmail.comSort og blåSelbu
Sjetne ILMarte Irtun Aasmarte.iaas@gmail.comBurgunderTrondheim
SK Trygg/LadeAudun Otterstadaudunauf@gmail.comHvitTrondheim
Skodje ILKenneth Neskenneth.nes@brubakken.noGulÅlesund
Surnadal ILRickard Larssonrickardlarsson83@gmail.com BlåSurnadal
Sykkylven IBKØystein Bakkeoystein.bakke@mimer.noRød og sortSykkylven
Tiller IBKMarius Aurstadleder@tiller-ibk.noLillaTrondheim
Trondheim Hockey ClubMascha Melandmaschameland@gmail.comTrondheim
Trondheim IBKtrondheimibk@gmail.comTrondheim
Utleira ILTore Baadshaugtbaad@hotmail.comOransjeTrondheim
Volda IBKLluis Aguilaraguilar.lluis@gmail.comBlåVolda
Yrjar IBKIvar Kristian Mjøenivar.yrjarinnebandyklubb@gmail.comSortØrland
Ørsta ILØystein Krøvelkroveloystein@gmail.comHvitØrsta
Åfjord ILTone Murvoldtmurvold@online.noÅfjord
Ålesund IBKJohn Vartdalpost@hurricanesibk.noRødÅlesund